Esperal, Wszywki alkoholowe Białystok

Spożywanie alkoholu w zbyt dużych ilościach jest w dzisiejszych czasach jest coraz bardziej zauważalne. Kiedy uzależnimy się od alkoholu narażamy na niebezpieczeństwo nie tylko swoje życie ale i zdrowie. Nie jesteśmy jednak w stanie sami pokonać alkoholizmu. Z pomocą przychodzą nam coraz nowsze metody leczenia. Jednym ze sposobów leczenia alkoholizmu jest tzw. wszywka. Polega ona na wszyciu pod skórę pacjenta tabletki esperalu podczas mało inwazyjnego zabiegu chirurgicznego.

Zabieg wszycia esperalu wykonywany jest przez chirurga i zazwyczaj nie jest dłuższy niż 30 minut. Aby zminimalizować u pacjentów odczuwanie dyskomfortu bólowego esperal wszywany jest pod skórę w znieczuleniu miejscowym.

W Białymstoku działają następujące ośrodki leczenia alkoholizmu:

Nasz-Gabinet Białystok

Białystok jest stolicą województwa podlaskiego i siedzibą władz ziemskiego powiatu białostockiego. Białystok jest drugim miastem pod względem gęstości zaludnienia i jedenastym pod względem liczby ludności w Polsce Białystok pełni także funkcję administracyjnego, gospodarczego, naukowego i kulturalnego centrum regionu. Od kilku lat zauważalny jest rozwój miasta nie tylko pod względem gospodarczym ale także turystycznym.

tel. +48 880-808-880

nasz-gabinet.pl/bialystok/

kontakt@nasz-gabinet.pl


Polecamy: esperal i wszywki alkoholowe we Wrocławiu