Esperal, Wszywki alkoholowe Kielce

Nadmierne spożywanie alkoholu jest coraz bardziej zauważalne w społeczeństwie. Osoby uzależnione narażają na ogromne niebezpieczeństwo swoje życie i zdrowie. Bardzo trudno pokonać chorobę alkoholową bez pomocy specjalistów. Wśród dostępnych na rynku sposobów leczenia alkoholizmu jest metoda popularnie zwana wszywką. Jej nazwa powstała od sposobu w jaki stosowane są tabletki esperalu. Leczenie esperalem polega na jego implementacji pod skórę pacjenta podczas zabiegu chirurgicznego. Dla jak największego komfortu pacjentów zabieg implementacji podskórnej esperalu wykonywany jest przez doświadczonego chirurga w znieczuleniu miejscowym i nie trwa dłużej niż 30 minut.

Esperal Kielce

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Kielce stanowią centralny ośrodek aglomeracji kieleckiej. Kielce to również regionalne centrum gospodarcze, naukowe, kulturalne oraz wystawienniczo-targowe. Miasto przyciąga w ostatnich latach także wielu inwestorów.

W Kielcach działają następujące ośrodki leczenia alkoholizmu:

Esperal Kielce - Nasz-Gabinet

Nasz-Gabinet Kielce

tel. +48 880-808-880
ul. Śląska 13 Kielce
nasz-gabinet.pl/kielce/

kontakt@nasz-gabinet.pl

Opis kliniki:

Nasz Gabinet Kielce oferuje swoim pacjentom leczenie alkoholizmu oraz uzależnień. W swoich działaniach wykorzystujemy terapię detoksu alkoholowego oraz zabieg implantacji wszywki, zawierającej specjalny lek – esperal, który wspomaga pacjenta w wytrwaniu w trzeźwości.  Wykonywany przez nas zabieg jest całkowicie dla pacjenta bezpieczny oraz bezbolesny, a w dodatku trwa około 30 minut. Wszystkim naszym klientom zapewniamy pomoc oraz wsparcie na czas leczenia, a także zapewniamy całkowitą swobodę oraz dyskrecję.

Wszywki alkoholowe Kielce

Zabiegi esperal – Nasz Gabinet Kielce

Nasz Gabinet Kielce oferuje pacjentom dwie możliwości na przeprowadzenie zabiegu:  standard oraz VIP. Obie opcje są całkowicie bezpieczne, jednak przy tej pierwszej stosujemy znieczulenia miejscowe oraz używamy tradycyjnych, nierozpuszczalnych nici. Wiąże się to z wizytami kontrolnymi oraz koniecznością zdjęcia szwów przez specjalistę. Oferta VIP oznacza znieczulenie całkowite, użycie szwów rozpuszczalnych oraz brak konieczności umawiania się na wizyty kontrolne.

Esperal jest najskuteczniejszym sposobem na wygranie walki z nałogiem. Lek działa około roku, jednak jego działanie jest również uzależnione od wielu czynników – zależnych w dużej mierze od pacjenta.

Dodatkowo Nasz Gabinet Kielce proponuje swoim pacjentom kompleksowe leczenie kaca za pomocą trzygodzinnego programu detoksującego, a także przerwanie ciągu alkoholowego, oferując im dwa pakiety – podstawowy oraz rozszerzony. Nasz działania są zawsze przemyślane oraz mają na celu jedynie dobro oraz zdrowie pacjenta.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 votes, average: 5,00 out of 5)