Esperal, Wszywki alkoholowe Kielce

Alkohol to używka, która pojawia się w życiu codziennym człowieka właściwie na każdym kroku. Kiedy zaczyna stanowić problem i można uznać, że ktoś choruje na chorobę alkoholową? Gdy każdy dzień nie jest możliwy bez wypicia chociaż odrobiny płynu etylowego. Alkoholizm zazwyczaj udaje się pokonać dzięki pomocy specjalistów, a szczególnie z pomocą kliniki Nasz Gabinet Kielce. Od wielu lat za najbardziej skuteczną i najmniej inwazyjną metodę, uznawany jest esperal. Wszywka alkoholowa zapewnia bezpieczne leczenie, które daje pozytywne skutki. Wszywki alkoholowe nie leczą alkoholizmu. Esperal w długotrwały ułatwia walkę z chorobą alkoholową co w dalszym procesie może spowodować kontrolowanie jej.

Wszywka alkoholowa jak działa

Według deklaracji producentów, esperal działa 8 miesięcy, jednakże wszywka alkoholowa potrafi spełniać swoją funkcję nawet do roku. Głównie zależy to od kondycji i organizmu pacjenta. Tyczy się to tak samo ogólnego wyniku leczenia choroby alkoholowej. Wszywki alkoholowe pomagają, ale nie eliminują choroby na stałe. Esperal jest bezpieczny dla zdrowia chorego i w żaden sposób nie uprzykrza funkcjonowania, o ile pacjent będzie stosował się do zaleceń lekarzy z kliniki w Kielcach. Nie reaguje z innymi lekami.

Co daje esperal:

 • długotrwała trzeźwość,
 • wstręt do alkoholu,
 • umożliwia dalsze leczenie choroby alkoholowe,
 • poprawia stan zdrowia,
 • stabilizuje psychikę.

Jak dokładnie działa wszywka alkoholowa, a właściwie znajdujący się w niej Disulfiram? W połączenie z alkoholem, powoduje jego stałe odkładanie się w organizmie. Jego metabolizm jest zaburzony. Proces utleniania się aldehydu octowego do mniej szkodliwego kwasu octowego jest utrudniony. Z tego powodu u człowieka występują objawy zatrucia alkoholowego. Głównie są to bóle i zawroty głowy, nudności i wymioty, uczucie gorąca, zaczerwienienie twarzy, rozregulowane ciśnienie, kołatanie serca i rozdrażnienie. Skutki działania esperalu są natychmiastowe. Syndromy występują po 5-10 minutach od spożycia alkoholu. Niekiedy, pacjenci czują się w ten sposób przez 10 godzin. Lecz, to nie są niedogodności, które budzą największy lęk u chorych. Zdecydowanie bardziej groźne są: utrata wzroku, uszkodzenie wątroby, zaburzenie pracy serca, zaburzenie świadomości i śmierć. To co spowoduje wszywka alkoholowa gdy tylko wejdzie w reakcję z alkoholem, nie jest możliwe do przewidzenia w 100%. Dlatego esperal jest skuteczny i daje gwarancję długotrwałej abstynencji. Wszywki alkoholowe od wielu lat implantuje klinika Nasz Gabinet Kielce. Lekarze dają taką możliwość, o ile nie ma żadnych przeciwwskazań do wszycia esperalu.

Esperal – komu pomoże

Esperal jako wszywka alkoholowa, przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, które w ciągu 12-48 godzin przed zabiegiem nie miały styczności z alkoholem. Nasz Gabinet Kielce oferuje także detoksykację, jeżeli jest ona konieczna zanim zostanie wszyty esperal. Przed każdą operacją, lekarze z Kielc rozmawiają z pacjentem. Zbierają informację o wieku, wadze, zdrowiu chorego, przebytych chorobach oraz schorzeniach, na które stale się leczy. Jest to bardzo ważne, ponieważ w przypadku cukrzycy, padaczki, niedoczynności tarczy, psychozy oraz schorzeń nerek, wątroby lub dróg oddechowych, esperal może potęgować objawy tych przypadłości. Lekarze z Nasz Gabinet Kielce dbają aby każdy zabieg implantacji wszywki alkoholowej był bezpieczny dla zdrowia i życia pacjenta. W końcu esperal ma zmienić je na lepsze i pomóc z chorobą alkoholową. Na wszywkę alkoholową nie mogą zdecydować się ci, którzy wykazują nadwrażliwość na Disulfiram i cierpią na niewydolność serca i krążenia, choroby niedokrwienne serca, zapalenie zarostowe tętnic, nadciśnienie tętnicze, zapalenie nerwu wzrokowego lub zaburzenia psychiczne. Tabletki jako doustne kapsułki są przyjmowane o określonych przez specjalistę z Kielc porach i dawkach dopasowanych do wieku oraz wagi pacjenta. Oczywiście jest to możliwe, o ile pozwalają na to warunki zdrowotne.

Wszywka alkoholowa Kielce – operacja esperal

Zabieg wszycia esperalu przeprowadzany jest w klinice Nasz Gabinet Kielce. Implantacja wszywki alkoholowej jest na tyle mało inwazyjna, że pacjent może wrócić do swoich codziennych obowiązków nawet zaraz po ingerencji chirurgicznej. Esperal wszywa się głęboko pod skórą, dzięki czemu blizna jest niewidoczna. Zapewniają to także szwy kosmetyczne. Ślad po operacji jest trudny do zobaczenia, ponieważ wszywki alkoholowe implantuje się w okolicy pośladków albo pod łopatką. Zabieg z użyciem esperalu trwa 30 minut i przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Proces gojenia trwa ok. 7 dni, a szwy zdejmowane są po 10. Wszywka alkoholowa nie powoduje dyskomfortu podczas chodzenia, ani nie przeszkadza przy czynnościach wymagających użycia siły. Operacja może być wykonana ponownie minimalnie po 8 miesiącach.

Esperal Kielce chirurg NGM

Nasz Gabinet Kielce oferuje swoim pacjentom profesjonalne leczenie z zakresu choroby alkoholowej. W swoich działaniach specjaliści z Kielce wykorzystują terapię detoksu alkoholowego oraz zabieg implantacji wszywki alkoholowej, zawierającej specjalny lek – esperal, który wspomaga pacjenta w utrzymaniu stanu trzeźwości. Wszystkim naszym klientom zapewniamy pomoc oraz wsparcie na czas leczenia, a także gwarantujemy całkowitą swobodę oraz dyskrecję.  Esperal jest najskuteczniejszym sposobem na wygranie walki z chorobą alkoholową. Nasz działania są zawsze przemyślane oraz mają na celu jedynie dobro oraz zdrowie pacjenta. Korzystamy tylko z oryginalnego esperalu, pochodzącego od producenta.

Kontakt:

Nasz-Gabinet Kielce

Esperal Kielce NGM

Śląska 13

25-369 Kielce

tel. +48 880-808-880

https://nasz-gabinet.pl/kielce/wszywki-alkoholowe/

kontakt@nasz-gabinet.pl

Wszywka alkoholowa Kielce cena

Nasz Gabinet Kielce oferuje pacjentom trzy możliwości przeprowadzenie zabiegu z użyciem esperalu:  standard, VIP, Gold. Żadna z opcji nie zagraża życiu chorego. Przy tej pierwszej klinika używa tradycyjnych nici. Wiąże się to z wizytami kontrolnymi oraz koniecznością zdjęcia szwów przez specjalistę z Kielc, który zajmuję się wszywaniem esperalu. Cena wszywki alkoholowej to 450 zł + cena za sam lek esperal. Oferta VIP oraz Gold zapewnia szwy rozpuszczalne oraz brak konieczności umawiania się na dodatkowe spotkania z lekarzem po zabiegu. Możliwa jest także płatność ratalna za każdą z usług, również w przypadku esperalu. Dodatkowo Nasz Gabinet Kielce proponuje swoim pacjentom kompleksowe leczenie kaca za pomocą trzygodzinnego programu detoksykacji, a także przerwanie ciągu alkoholowego, oferując im dwa pakiety – podstawowy oraz rozszerzony:

Standard:

 • wszywka alkoholowa
 • standardowe nici,
 • bezpłatne ściągnięcie szwów.

VIP:

 • wszycie esperalu,
 • rozpuszczalne szwy,
 • bezpłatna wizyta kontrolna,
 • zastrzyk z antybiotykiem.

Gold:

 • esperal
 • lek w 3 miejscach,
 • rozpuszczalne szwy,
 • możliwość zapisu na 2 dodatkowe wizyty lekarskie,
 • implantacją antybiotyku
11 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 5 (11 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.