373

Esperal Kielce – wszywka alkoholowa

Esperal Kielce – wszywka alkoholowa
* samodzielnie wybierz dogodny termin * kup teraz
* samodzielnie wybierz dogodny termin * kup teraz
* samodzielnie wybierz dogodny termin * kup teraz
* samodzielnie wybierz dogodny termin * kup teraz

Wszywka alkoholowa zapewnia bezpieczne leczenie, które daje pozytywne skutki. Wszywki alkoholowe nie leczą alkoholizmu. Esperal Kielce w długotrwały ułatwia walkę z chorobą alkoholową co w dalszym procesie może spowodować kontrolowanie jej. Alkohol to używka, która pojawia się w życiu codziennym człowieka właściwie na każdym kroku. Kiedy zaczyna stanowić problem i można uznać, że ktoś choruje na chorobę alkoholową? Gdy każdy dzień nie jest możliwy bez wypicia chociaż odrobiny płynu etylowego. Alkoholizm zazwyczaj udaje się pokonać dzięki pomocy specjalistów, a szczególnie z pomocą kliniki Nasz Gabinet Kielce. Od wielu lat za najbardziej skuteczną i najmniej inwazyjną metodę, uznawany jest esperal.


Wszywka alkoholowa Kielce – Esperal Kielce – cena

Cena wszycia esperalu w przychodni NG w Kielcach zaczyna się od 479 zł, a kończy na 2250 zł.

Esperal Basic – 550 zł
Esperal Standard – 900 zł lub 679 zł*
Esperal VIP – 1150 zł lub 899 zł*
Esperal Exclusive – 2250 zł lub 1800 zł*
* – niższe ceny przy zakupie online
 

Nasz Gabinet Kielce oferuje pacjentom cztery możliwości przeprowadzenie zabiegu z użyciem esperalu:  standard, VIP, PREMIUM, Gold, Exclusive. Żadna z opcji nie zagraża życiu chorego. Przy tej pierwszej klinika używa tradycyjnych nici. Wiąże się to z wizytami kontrolnymi oraz koniecznością zdjęcia szwów przez specjalistę z Kielc, który zajmuję się wszywaniem esperalu.

Oferta VIP oraz Gold zapewnia szwy rozpuszczalne oraz brak konieczności umawiania się na dodatkowe spotkania z lekarzem po zabiegu. Możliwa jest także płatność ratalna za każdą z usług, również w przypadku esperalu. Dodatkowo Nasz Gabinet Kielce proponuje swoim pacjentom kompleksowe leczenie kaca za pomocą trzygodzinnego programu detoksykacji, a także przerwanie ciągu alkoholowego, oferując im dwa pakiety – podstawowy oraz rozszerzony:


Jak działa esperal wszywka alkoholowa?

Według deklaracji producentów, esperal w Kielcach działa 8 miesięcy, jednakże wszywka alkoholowa potrafi spełniać swoją funkcję nawet do roku. Głównie zależy to od kondycji i organizmu pacjenta. Tyczy się to tak samo ogólnego wyniku leczenia choroby alkoholowej. Wszywki alkoholowe pomagają, ale nie eliminują choroby na stałe. Esperal jest bezpieczny dla zdrowia chorego i w żaden sposób nie uprzykrza funkcjonowania, o ile pacjent będzie stosował się do zaleceń lekarzy z kliniki w Kielcach. Nie reaguje z innymi lekami.

  • długotrwała trzeźwość,
  • wstręt do alkoholu,
  • umożliwia dalsze leczenie choroby alkoholowe,
  • poprawia stan zdrowia,
  • stabilizuje psychikę.

Jak dokładnie działa wszywka alkoholowa implantowana w Kielcach, a właściwie znajdujący się w niej Disulfiram? W połączenie z alkoholem, powoduje jego stałe odkładanie się w organizmie. Jego metabolizm jest zaburzony. Proces utleniania się aldehydu octowego do mniej szkodliwego kwasu octowego jest utrudniony. Z tego powodu u człowieka występują objawy zatrucia alkoholowego. Głównie są to bóle i zawroty głowy, nudności i wymioty, uczucie gorąca, zaczerwienienie twarzy, rozregulowane ciśnienie, kołatanie serca i rozdrażnienie. Skutki działania esperalu są natychmiastowe. Syndromy występują po 5-10 minutach od spożycia alkoholu. Niekiedy, pacjenci czują się w ten sposób przez 10 godzin. Lecz, to nie są niedogodności, które budzą największy lęk u chorych.

Zdecydowanie bardziej groźne są: utrata wzroku, uszkodzenie wątroby, zaburzenie pracy serca, zaburzenie świadomości i śmierć. To co spowoduje wszywka alkoholowa gdy tylko wejdzie w reakcję z alkoholem, nie jest możliwe do przewidzenia w 100%. Dlatego esperal jest skuteczny i daje gwarancję długotrwałej abstynencji. Wszywki alkoholowe w Kielcach od wielu lat implantuje przychodnia Nasz Gabinet. Lekarze dają taką możliwość, o ile nie ma żadnych przeciwwskazań do wszycia esperalu.


Esperal Kielce – Dla kogo zabieg zaszycia esperalu?

Esperal jako wszywka alkoholowa, przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, które w ciągu 12-48 godzin przed zabiegiem nie miały styczności z alkoholem. Nasz Gabinet Kielce oferuje także detoksykację, jeżeli jest ona konieczna zanim zostanie wszyty esperal lek. Przed każdą operacją, lekarze z Kielc rozmawiają z pacjentem. Zbierają informację o wieku, wadze, zdrowiu chorego, przebytych chorobach oraz schorzeniach, na które stale się leczy. Jest to bardzo ważne, ponieważ w przypadku cukrzycy, padaczki, niedoczynności tarczy, psychozy oraz schorzeń nerek, wątroby lub dróg oddechowych, esperal może potęgować objawy tych przypadłości. Lekarze dbają, aby każdy zabieg implantacji wszywki alkoholowej był bezpieczny dla zdrowia i życia pacjenta. W końcu esperal ma zmienić je na lepsze i pomóc z chorobą alkoholową.

Na wszywkę alkoholową nie mogą zdecydować się ci, którzy wykazują nadwrażliwość na Disulfiram i cierpią na niewydolność serca i krążenia, choroby niedokrwienne serca, zapalenie zarostowe tętnic, nadciśnienie tętnicze, zapalenie nerwu wzrokowego lub zaburzenia psychiczne. Tabletki jako doustne kapsułki są przyjmowane o określonych przez specjalistę z Kielc porach i dawkach dopasowanych do wieku oraz wagi pacjenta. Oczywiście jest to możliwe, o ile pozwalają na to warunki zdrowotne.


narzędzia niezbędne do wykonania zabiegu wszywki disulfiram

Wszywka alkoholowa Kielce – esperal

Zabieg wszycia esperalu w Kielcach przeprowadzany jest w klinice Nasz Gabinet. Implantacja wszywki alkoholowej jest na tyle mało inwazyjna, że pacjent może wrócić do swoich codziennych obowiązków nawet zaraz po ingerencji chirurgicznej. Esperal wszywa się głęboko pod skórą, dzięki czemu blizna jest niewidoczna. Zapewniają to także szwy kosmetyczne. Ślad po operacji jest trudny do zobaczenia, ponieważ wszywki alkoholowe implantuje się w okolicy pośladków albo pod łopatką. Zabieg z użyciem esperalu trwa 30 minut i przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Proces gojenia trwa ok. 7 dni, a szwy zdejmowane są po 10. Wszywka alkoholowa nie powoduje dyskomfortu podczas chodzenia, ani nie przeszkadza przy czynnościach wymagających użycia siły. Operacja może być wykonana ponownie minimalnie po 8 miesiącach.


Gdzie zaszyć się przed alkoholem w Kielcach?

Nasz Gabinet Kielce oferuje swoim pacjentom profesjonalne leczenie z zakresu choroby alkoholowej. W swoich działaniach specjaliści z Kielce wykorzystują terapię detoksu alkoholowego oraz zabieg implantacji wszywki alkoholowej, zawierającej specjalny lek – esperal, który wspomaga pacjenta w utrzymaniu stanu trzeźwości. Wszystkim naszym klientom zapewniamy pomoc oraz wsparcie na czas leczenia, a także gwarantujemy całkowitą swobodę oraz dyskrecję.  Esperal jest najskuteczniejszym sposobem na wygranie walki z chorobą alkoholową. Nasz działania są zawsze przemyślane oraz mają na celu jedynie dobro oraz zdrowie pacjenta. Korzystamy tylko z oryginalnego esperalu, pochodzącego od producenta.

Kontakt: Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet – oddział Kielce

Wspólna 1/lok. U6, 25-003 Kielce

tel. 508 555 554

[email protected]

Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet – oddział Kielce

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej