Esperal, Wszywki alkoholowe Poznań

Wszywki esperal PoznańChoroba alkoholowa w dzisiejszych czasach jest coraz bardziej zauważalna w społeczeństwie. Bez pomocy specjalistów alkoholizm jest jednak trudny do pokonania. Z pomocą przychodzą coraz to nowsze metody leczenia nałogu alkoholowego. Wśród cieszących się dużym zainteresowaniem sposobów leczenia alkoholizmu jest stosowanie tzw. wszywki. Wszywka alkoholowa to nic innego jak implementowany podskórnie esperal. Tabletka esperalu trafia pod skórę pacjenta podczas ok. 30 minutowego, mało inwazyjnego zabiegu chirurgicznego. Doświadczony chirurg wszywa esperal w znieczuleniu miejscowym, aby zminimalizować u pacjentów dyskomfort związany z odczuwaniem bólu.

Poznań to historyczna stolica Wielkopolski oraz siedziba władz województwa wielkopolskiego i powiatu poznańskiego. Poznań jest piątym pod względem liczby ludności miastem w Polsce i ósmym pod względem powierzchni. Poznań jest bardzo ważnym węzłem drogowym i kolejowym. Ponad to miasto jest ośrodkiem przemysłu, handlu, logistyki oraz turystyki. Funkcjonują tu Międzynarodowe Targi Poznańskie – największe i najstarsze centrum wystawiennicze w Polsce. Poznań to także ośrodek akademicki, naukowy i kulturalny.

W Poznaniu działają następujące ośrodki leczenia alkoholizmu:

Nasz-Gabinet Poznań

Esperal Poznań - Nasz-Gabinet
ul. Zbąszyńska 16a

60-359 Poznań

tel. +48 880-808-880

nasz-gabinet.pl/poznan/esperal/

kontakt@nasz-gabinet.pl

Klinika otwarta na pacjentów, która bezustannie się rozwija. Nasz Gabinet Poznań stosuje w leczeniu alkoholizmu oryginalne wszywki alkoholowe gwarantując tym samym pacjentom wysoką skuteczność terapii z wykorzystaniem esperalu. Wzorowa opinia kliniki sprawia, że osoby uzależnione od alkoholu bez obaw powierzają swoje leczenie najwyższej klasy specjalistom.