365

Esperal Warszawa – wszywka alkoholowa

Esperal Warszawa – wszywka alkoholowa

Wszywki alkoholowe są znanym na całym świecie, sposobem walki z chorobą alkoholową. Lek esperal jest najbardziej skuteczny i pozwala najdłużej zachować trzeźwość. Dzieje się tak przez wzgląd na substancję czynną, która znajduje się wewnątrz wszywki alkoholowej. Na tą awersyjną metodę leczenia alkoholizmu decyduje się coraz więcej osób, zmagających się z tym uzależnieniem.

Nasz Gabinet Warszawa jest placówką, która zajmuje się profesjonalną implantacją esperal Warszawa. Obecnie jest to najpopularniejszy oraz najskuteczniejszy sposób na walkę z chorobą alkoholową. Przeprowadzany przez nas zabieg jest krótki oraz całkowicie bezbolesny – odbywa się po wcześniejszym znieczuleniu miejscowym, a także nie niesie za sobą wysokiego ryzyka powikłań. Klinika w Warszawie oferuje kompleksowe leczenie alkoholizmu, którego podstawą są: detoksykacja, terapia awersyjna (esperal) oraz terapia psychologiczna. Tylko połączenie metod farmakologicznych z psychologicznymi da pożądany efekt.


Esperal Warszawa – cena

Cena zabiegu rozpoczyna się od 499 zł do 2500 zł, w zależności od wybranego pakietu.

Esperal Basic – 499 zł
Esperal Standard – 750 zł
Esperal VIP – 950 zł
Esperal Premium – 1200 zł
Esperal Gold – 1900 zł
Esperal Exclusive – 2500 zł

Wszystkie opcje gwarantują sukces w leczeniu choroby alkoholowej, a różnią się między sobą jedynie sposobem przeprowadzenia zabiegu wszycia esperalu oraz wielkością dawki. W wersji STANDARD stosowane są szwy nierozpuszczalne. Istnieje możliwość dopłaty 50 zł za zdjęcie szwów, 100 zł za szwy rozpuszczalne. Pakiet VIP – używane są klasyczne, nierozpuszczalne nici, z powodu których konieczne są wizyty kontrolne oraz zdjęcie szwów. Warianty PREMIUM oraz GOLD oznaczają zaś zastosowanie szwów rozpuszczalnych, a co za tym idzie – brak dodatkowych wizyt kontrolnych po wszyciu esperalu. Ponadto pacjentom decydującym się na tę możliwość podany jest specjalny antybiotyk, który zwalcza ryzyko infekcji, mogącej wystąpić tuż po zabiegu implantacji esperalu. Do naszej oferty wprowadzamy nowy pakiet EXCLUSIVE – 100% anonimowości dla pacjenta, gabinet na wyłączność, lekarz przyjeżdża specjalnie na życzenie pacjenta.

Jak działa wszywka alkoholowa?

Lek esperal występuje w postaci tabletek. Substancja czynna w tej tabletce o nazwie Disulfiram zaburza metabolizm alkoholu we krwi poprzez zablokowanie enzymu (dehydrogenazy aldehydowej). Taki proces sprawia, że aldehyd octowy zostaje zatrzymany w organizmie. Stąd także u pacjentów stały wstręt i niechęć do płynów etylowych w czasie działania wszywki. Poza tym, obawiają się także reakcji organizmu na płyn etylowy i tego co może stać się z ich zdrowiem i czy nie pogorszy to także kondycji psychicznej. Dlatego esperal to tak dobry sposób w leczeniu alkoholizmu.

Esperal potrafi być groźny, lecz tylko jeśli w organizmie pojawi się alkohol, szczególnie w znacznych ilościach. Trzeba także być uważnym w przypadku produktów, które są na bazie alkoholu lub mają swoim składzie alkohol. Tyczy się to chociażby sosów, soków czy słodyczy. Wszywka alkoholowa nie działa agresywnie podczas brania innych leków.

Kto powinien zgłosić się do naszej kliniki na wszycie esperalu?

Implantacja esperalu skierowana jest do ludzi, którzy chcą wyjść z nałogu alkoholowego. Podejmując leczenie alkoholizmu taką innowacyjną i niesamowicie skuteczną metodą, z odrobiną samozaparcia można bez problemu pokonać chorobę alkoholową i powrócić do normalnego życia bez jakiegokolwiek spożycia alkoholu. W niektórych przypadkach zabieg wszywania esperalu jest ostatecznością, ponieważ tradycyjne metody mogą być niewystarczające.
Gdy osoba uzależniona od alkoholu uświadomi sobie, jak wielki jest to problem to konieczna jest pomoc z zewnątrz, pomoc wyspecjalizowanego centrum medycznego Nasz Gabinet.
Pomagamy każdej osobie, która się do nas zgłosi, zarówno detoksem alkoholowym (oczyszczanie organizmu z toksyn), wszycie esperalu oraz pomoc psychologiczna.

Przeciwwskazania do wszycia esperalu

 • nadwrażliwość na Disulfiram,
 • niewydolność serca i krążenia,
 • choroby serca (np. niedokrwienne),
 • choroby układu oddechowego,
 • zapalenie zarostowe tętnic,
 • nadciśnienie tętnicze,
 • zapalenie nerwu wzrokowego,
 • zaburzenia psychiczne.

Dodatkowej konsultacji oraz badań, wymagają także osoby z takimi chorobami jak:

 • cukrzyca,
 • padaczka,
 • niedoczynność tarczy,
 • psychoza,
 • schorzenia nerek, wątroby, dróg oddechowych

Przy wymienionych wyżej chorobach, konieczne jest przeanalizowanie wyników badań przez naszych lekarzy. Działanie esperalu, gdy pacjent spożyje alkohol jest bardzo silne i może wprowadzić nieodwracalne zmiany w zdrowiu, a nawet śmierć. Dlatego też konieczne jest stosowanie się do poleceń naszego personelu medycznego, by leczenie choroby alkoholowej przebiegało w pełni bezpiecznie i skutecznie.

Wszywka alkoholowa Warszawa – przygotowania do zabiegu implantacji esperalu

Procedura przed wszyciem esperalu:

 • poinformowanie pacjenta o sposobie działania wszywki alkoholowej w reakcji z alkoholem,
 • pisemna zgoda pacjenta na wszycie esperalu,
 • wywiad medyczny i wstępne badania (stopień zaawansowania alkoholizmu, stan zdrowia, określenie ,
 • decyzja o kwalifikacji do zabiegu (konieczna trzeźwość i pełnoletność!).

Poza wymaganiami zdrowotnymi, które muszą być zachowane aby zaszycie esperalem było możliwe, konieczna jest także trzeźwość zachowana na 12 do 48 godzin przed implantacją wszywki alkoholowej. Nasz Gabinet Warszawa umożliwia także detoksykacje organizmu, która trwa od 3 do 24 godzin, w zależności od stanu zdrowia pacjenta oraz wcześniej przeprowadzonych odtruć.

Jak wygląda zabieg implantacji esperalu?

Po rejestracji telefonicznej w naszym oddziale w Warszawie należy w odpowiednim terminie pojawić się w naszej przychodni. Na samym początku badana jest trzeźwość pacjenta, która jest wymagana żeby można było wykonać zabieg implantacji esperalu.
Kolejnym krokiem jest wywiad medyczny, przez który lekarz stara się dowiedzieć, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do zaszycia esperalu. Po wywiadzie medycznym lekarz określa, czy zabieg wszycia esperalu może być przeprowadzony. Gdy nie ma żadnych przeciwwskazań podawane można przystąpić do implantacji wszywki. Wszystkie zabiegi wszycia wszywki alkoholowej wykonujemy na znieczuleniu miejscowym. Po kilku minutach od podania znieczulenia, doświadczony, profesjonalny chirurg wykonuje 2-3 cm nacięcie w okolicach pośladka (lub w między łopatkami). W nacięte miejsce podawany jest oryginalny esperal. Implantacja wszywki alkoholowej kończy się zaszyciem rany – do tego stosujemy szwy rozpuszczalne lub szwy kosmetyczne.
Od tego momentu pacjent nie może spożywać alkoholu, ani nic co zawiera w składzie alkohol.

Wszywka alkoholowa Warszawa - zabieg wszycia esperalu

Co można robić po wszyciu esperalu:

 • poruszać cię,
 • wykonywać pracę fizyczną,
 • być aktywnym ruchowo,
 • prowadzić auto,
 • wykonywać zadania wymagające skupienia.

Czego nie można robić po implantacji wszywki alkoholowej:

 • spożywanie alkoholu,
 • korzystać z produktów zawierających alkohol w składzie.

Życie chorego zaraz po rozpoczęciu leczenia esperalem wraca do normy, z wyjątkiem tego, iż możliwe jest stałe zachowanie trzeźwości. Warszawska klinika zapewnia stałą pomoc na każdym etapie współpracy. Kluczową rolę odgrywa dyskrecja i komfort chorego. Aby był przekonany o pozytywnym wyniku leczenia choroby alkoholowej, szczególnie w użyciem esperalu.

Esperal Warszawa – objawy połączenia alkoholu i esperalu

Zaszyty w organizmie esperal dopiero po spożyciu alkoholu zaczyna swoje działanie. Reakcją organizmu są nieprzyjemne skutki wywoływane przez wszyty lek. Wpływa na odczuwanie objawów podobne do tych, które występują podczas “kaca”.

Należą do nich:

 • zawroty i silny ból głowy,
 • nudności i wymioty,
 • uczucie gorąca,
 • zaczerwienienie twarzy,
 • rozregulowane ciśnienie,
 • kołatanie serca i ogólne zdenerwowanie.

Esperal działa od 5 do 10 minut, po tym czasie człowiek czuje się osłabiony. Objawy zatrucia alkoholowego w przypadku działania esperalu są dużo dłużej odczuwalne, bo aż do 10 godzin oraz cechują się większą intensywnością. Jednakże, to nie są najgorsze, nieprzyjemne dolegliwości. Ich rodzaj jest zależny od ilości wypitego alkoholu przez pacjenta, o czym zawsze ostrzegają lekarze z Warszawy.

Mogą być nieodwracalne i na stałe uszkodzić organizm człowieka.

W dzisiejszych czasach choroba alkoholowa to wciąż jeden z większych problemów zdrowotnych i społecznych. Wpływa destrukcyjnie nie tylko na życie chorego, ale także jego rodzinę oraz otoczenie. Istnieje szereg nowoczesnych metod leczenia alkoholizmu, które pozwolą na wygranie z nałogiem i jest nią chociażby esperal.

Sposób terapii awersyjnej, czyli wszywki alkoholowe są stosowane najczęściej i przynoszą najlepsze efekty, szczególnie gdy esperal pochodzi z zaufanych źródeł. Aby powrót do zdrowia przyniósł określony skutek, warto udać się do sprawdzonej kliniki z doświadczonymi specjalistami w tej dziedzinie i jest nią Nasz Gabinet Warszawa.

Alkoholizm nie jest chorobą całkowicie uleczalną. Można nauczyć się kontrolować potrzebę zażywania alkoholu poprzez wszycie esperalu, ale dodatkowo konieczna jest terapia.

Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet – oddział Warszawa

Franciszka Klimczaka 8, 02-797 Warszawa

tel. +48 880-808-880

[email protected]gabinet.pl


Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet – oddział Warszawa

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej