360

Esperal Kraków – wszywka alkoholowa

Esperal Kraków – wszywka alkoholowa
* samodzielnie wybierz dogodny termin * kup teraz
* samodzielnie wybierz dogodny termin * kup teraz
* samodzielnie wybierz dogodny termin * kup teraz
* samodzielnie wybierz dogodny termin * kup teraz

Esperal Kraków – wszywka alkoholowa Kraków – usługi wszycia Esperalu w Krakowie

Leczenie alkoholizmu za pomocą esperalu – to metoda wspomagająca abstynencję. Zaszyta domięśniowo tabletka Disulfiramu, ma za zadanie skutecznie zapobiegać sięganiu po alkohol. Po zabiegu wszywki nie będzie można pić nawet niewielkich ilości alkoholu bez odczuwania przykrych skutków ubocznych.

Celem stosowania leku w postaci alkoholowej wszywki esperal jest skojarzenie spożywania płynu etylowego z negatywnymi konsekwencjami alkoholizmu, chorobami oraz zniechęceniem kogoś do powrotu do picia.

Choroba alkoholowa bazuje głównie na emocjach i ludzkich słabościach. Nałóg przejmuje kontrolę nad życiem, powodując kompletną degradację organizmu. Na całym świecie, najczęściej rekomendowanym sposobem na rozpoczęcie leczenia alkoholizmu jest zastrzyk antyalkoholowy – esperal Kraków. Później przychodzi czas na kompleksowe leczenie, polegające na detoksykacji organizmu z toksyn, implantacji wszywki alkoholowej oraz indywidualnej bądź grupowej terapii psychologicznej, co daje trwałe i zadowalające efekty. O ile nałóg przychodzi łatwo, to proces leczenia choroby alkoholowej jest długi i wymagający zaangażowania. Esperal pomaga w drodze ku nieprzerwanej trzeźwości. Zaszyty alkoholik czuje wstręt do alkoholu w czasie uwalniania się leku.

Esperal Kraków – cena

Cena wszycia esperalu w naszym oddziale w Krakowie rozpoczyna się od 479 zł, a najdroższy pakiet kosztuje 2250 zł.

Esperal Basic – 550 zł
Esperal Standard – 900 zł lub 679 zł*
Esperal VIP – 1150 zł lub 899 zł*
Esperal Exclusive – 2250 zł lub 1800 zł*
* – niższe ceny przy zakupie online

Cennik wszycia esperalu to jedna z rzeczy, która zwykle interesuje osoby szukające informacji o zastrzyku antyalkoholowym. W niesprawdzonych klinikach wszycie esperalu może być w zaniżonych dawkach lub może być to nawet placebo. Jeśli zaszyty alkoholik zauważa, że lekarstwo nie działa, deimplantacja wymaga dodatkowych zabiegów.

Cena wszycia esperalu w naszej placówce w Krakowie jest potwierdzeniem jego oryginalności i świadczy o skuteczności wykorzystywanego przez nas leku. Dla wszystkich pacjentów ze stolicy małopolski, poszukujących informacji na temat esperalu na NFZ mamy jednak niekoniecznie dobrą informację – wszycie antyalkoholowe nie jest refundowane. Natomiast proponowana przez nas terapia pozwala na zmniejszenie kosztów życia codziennego, ponieważ eliminuje spożycie alkoholu, przez co warto zainwestować w dobrej jakości wszywkę z naszego centrum medycznego w Krakowie.


Wszywka alkoholowa Kraków – Esperal Kraków – Disulfiram – opinie o lekarstwie wszywanym alkoholikowi

Wszycie esperalu jest powszechnie uważane przez międzynarodowe środowisko lekarskie za najbardziej skuteczną metodę walki z alkoholizmem. Lek wchłania się przez kilka miesięcy i bezpiecznie pomaga osobom uzależnionym w leczeniu. Esperal (Disulfiram) ma formę wszywki alkoholowej implantowanej domięśniowo. Zaszyć się może każda osoba pełnoletnia. Wykonać zabieg można po 24-godzinnym czasie trzeźwości.

Zadzwoń i skorzystaj z pomocy naszych specjalistów od wszywki alkoholowej w Krakowie: +48 71 707 27 92

Jak długo trwa proces leczenia alkoholizmu esperalem?

Osoby uzależnione od alkoholu często pytają: „jak długo trwa wchłanianie się esperalu?”. Wszywka alkoholowa (esperal) działa nawet przez 12 miesięcy. Choć producenci zwykle informują, że tabletki antyalkoholowe uwalniają się tylko przez 8 miesięcy, ale wszystko zależy od organizmu, stopnia uzależnienia i spożycia alkoholu. Gdy lek się wchłonie, da się go wszyć ponownie. Zaszyty alkoholik może decydować się na ponowienie zabiegu wielokrotnie w zależności od potrzeb.

Na czym polega działanie wszywki alkoholowej w Krakowie? Jak działa Esperal?

Składnikiem wszywki jest substancja czynna o nazwie Disulfiram. Działanie leku powoduje zatrucie alkoholowe, a tym samym pomaga w walce z nałogiem. Sprawia, że aldehyd octowy, czyli podstawowy metabolit alkoholu etylowego, nie może utlenić w kwas octowy (proces dehydrogenazy aldehydowej). Wszywka alkoholowa (esperal) blokuje zatem poprawny metabolizm alkoholu we krwi.

Esperal daje stałą trzeźwość, ale nie jest sposobem na całkowite wyleczenie w przypadku choroby alkoholowej. Zastosowanie wszywki alkoholowej to dopiero początek. Aby leczenie alkoholizmu za pomocą wszywki alkoholowej było w pełni skuteczne, potrzebne jest także wsparcie psychologiczne, a czasem również detoks alkoholowy.

Czy są jakieś minusy zabiegu wszycia esperalu – implantacji esperalu?

Zabieg wszycia tabletki antyalkoholowej w naszej przychodni w Krakowie, jak i w innych placówkach, pełni funkcję pewnego rodzaju straszaka dla pacjentów – terapii awersyjnej. Buduje obawę przed tym, co może stać się, jeśli po implantacji esperalu dojdzie do spożycia alkoholu. Jeśli ilości są niewielkie, wtedy odczuwane są takie same nieprzyjemne objawy jak podczas “kaca”, lecz są one o wiele silniejsze i bardziej uciążliwe. Wymioty, niedociśnienie, zawroty głowy, uczucie kołatania serca – tachykardia, nudności oraz nagłe zaczerwienienie twarzy z uczuciem gorąca występują po 5 do 10 minut od spożywania alkoholu.

Jak długo działa esperal? Nieprzerwanie od 4 do 10 godzin od pierwszego spożywania alkoholu. Obciąża to organizm i kompletnie go rozregulowuje. W przypadku znacznej ilości alkoholu we krwi z organizmem dzieją się dużo gorsze rzeczy i często mogą być już nieodwracalne. Począwszy od utraty wzroku, uszkodzenia wątroby, zaburzenia pracy serca i świadomości do utraty życia. To jest właśnie powód skuteczności zastrzyku antyalkoholowego. Śmierć to wystarczający straszak dla uzależnionych. Dlatego też, przed każdym zabiegiem wszycia wszywki alkoholowej nasi pacjenci z Krakowa są informowani o tym, jak działa esperal, jeśli tylko spróbują przerwać okres trzeźwości.


Na czym polega zabieg wszycia esperalu w Krakowie?

Tabletki antyalkoholowe mogą implantować tylko wyszkoleni specjaliści w dziedzinie alkoholizmu. W Krakowie wszycie esperalu w postaci tabletek jest praktykowane w naszej prywatnej przychodni medycznej. Istotną informacją jest także fakt, że po zabiegu można bezproblemowo wrócić do codziennych spraw. Świeżo zaszyty lek nie powoduje żadnych skutków ubocznych, zatem poruszanie się nie jest w żaden sposób utrudnione. Jazda autem czy zachowanie koncentracji to także nie problem. Lekarstwo wszywane alkoholikowi przypomina o swoim istnieniu tylko, gdy w organizmie natrafia na jakąkolwiek ilość alkoholu. Nie tyczy się to tylko trunków, ale także wszelkich produktów, które mają go w składzie, takich jak np. sosy, słodycze czy soki.

 1. Zabieg implantacji esperalu trwa około 30 minut.
 2. Proces usługi zaszycia alkoholowego przebiega w znieczuleniu miejscowym. Pacjent jest cały czas przytomny i nie odczuwa bólu.
 3. Lek wszywany jest głęboko do warstwy mięśniowej. Powstaje wtedy niewielka blizna, a alkoholowa wszywka nie wystaje.
 4. Blizna po zabiegu chirurgicznym jest właściwie niewidoczna i niemożliwa do zobaczenia przez kogoś z powodu miejsca poddanego ingerencji chirurgicznej – pośladek lub okolice.

Implantacja esperalu jest mało inwazyjna i bezpieczna dla każdego pacjenta, jeśli nałogowiec słucha zaleceń lekarza. Po kilku dniach rana jest już zagojona, a szwy mogą być zdjęte w centrum medycznym po 10–14. Mimo zaszytej alkoholowej wszywki można bez obaw używać inne leki. Znieczulenie miejscowe przed wszyciem antyalkoholowym nie otumania i nie wymaga rekonwalescencji. Nasza prywatna krakowska poradnia zapewnia stałą opiekę i umożliwia implantacje esperalu ponownie po 8 do 12 miesięcy, jeśli pozwala na to stan zdrowia.

Wszywka alkoholowa Kraków

Przygotowanie organizmu do implantacji wszywki alkoholowej

Każdorazowy wszyty esperal w ciele pacjenta wymaga, aby w ciele nie było śladu po alkoholu. Lekarze proponują, aby pacjent nie pił alkoholu przez 24 godzin przed implantacją wszywki alkoholowej esperal. Gdy organizm potrzebuje znacznego oczyszczenia i wypłukania jakichkolwiek toksyn, potrzebny staje się detoks. W zależności od stanu zdrowia pacjenta podaje się dożylnie witaminy oraz sole mineralne. Proces usługi wymaga poświęcenia 3 do nawet ponad 20 godzin. Organizm chorego nie tylko jest zdrowszy, ale znikają też objawy związane z kacem oraz zespołem abstynencyjnym. Wtedy osoba uzależniona jest gotowa do wszycia esperalu, jeśli nie występują żadne przeciwwskazania.

Przeciwwskazania do wszycia esperalu:

 1. nadwrażliwość na lekarstwo,
 2. niewydolność serca i krążenia,
 3. choroby niedokrwienne serca,
 4. zapalenie zarostowe tętnic,
 5. nadciśnienie tętnicze,
 6. zapalenie nerwu wzrokowego,
 7. zaburzenia psychiczne (wcześniejsze próby samobójcze).

Choroby, przez które nie można wszyć esperalu:

 • cukrzyca,
 • padaczka,
 • niedoczynność tarczy,
 • psychoza,
 • schorzenia nerek, wątroby, dróg oddechowych.

Przed wszywką alkoholową, lekarze z Krakowa zawsze przeprowadzają wywiad medyczny z pacjentem. Jego wynik decyduje o kwalifikacji do zabiegu. Wszywka alkoholowa działa bardzo mocno na organizm, gdy zostanie połączona z alkoholem, dlatego nie można jej wszywać kobietom w ciąży ani karmiącym piersią.


Esperal Kraków – Gdzie można wszyć esperal w Krakowie? Wybierz Gabinet Esperalu.edu

Nasza przychodnia słynie ze wzorowej opinii pacjentów i silnej pozycji wśród placówek zajmujących się terapią z użyciem działania wszywki esperal na terenie województwa małopolskiego. Osoby uzależnione od alkoholu chętnie korzystają z pomocy współpracujących z nami najlepszych specjalistów z Krakowa, ze względu na ich doświadczenie, fachową opiekę, indywidualne podejście oraz nowoczesny sposób terapii oparty na esperalu wszytym na znieczuleniu miejscowym. Przychodnia ma status prywatny i przyjmuje osoby uzależnione przez 7 dni w tygodniu.

Chirurdzy i cały personel medyczny są profesjonalni, a proces leczenia uzależnienia dyskretny. Specjaliści stosują wyłącznie oryginalny lek i przeprowadzają implantację esperalu w przygotowanej do tego placówce. Każdy podchodzi indywidualnie do pacjenta, a anonimowość i dyskrecja to ich podstawowy sposób działania.

Esperal Kraków

Zabieg przeprowadzany w domu czy placówce?

Osoby zainteresowane leczeniem alkoholizmu często pytają, czy istnieje możliwość wszycia esperalu w domu pacjenta. Rekomendujemy wizytę w profesjonalnym gabinecie – sala zabiegowa jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż wizyta domowa i implantacja leku w domowych warunkach. Opcja bez dojazdu do domu jest bezpieczniejsza dla nałogowca. W przychodni lekarz może od razu pomóc osobie uzależnionej i zareagować w przypadku jakiejkolwiek zmiany samopoczucia. Dostępny jest specjalistyczny sprzęt medyczny. Leczenie alkoholizmu z pomocą wszywki alkoholowej w wielu przypadkach przyczyniło się do zniknięcia problemu z alkoholem. Wygranie z chorobą alkoholową nie jest łatwe ani szybkie, ale pozwala na przedłużenie życia i odbudowę relacji z rodziną i przyjaciółmi.

Masz pytania? – zadzwoń, a nasza wykwalifikowana kadra specjalistów od wszywki alkoholowej umówi Cię na zabieg +48 71 707 27 92

Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet – oddział Kraków

Siewna 4/5, 31-231 Kraków

Ogólnopolska bezpłatna infolinia: +48 508 555 554


Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet – oddział Kraków

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej