Esperal, wszywki alkoholowe Wieliczka

Alkoholizm został zdefiniowany jako choroba pierwotna. Oznacza to, że jest bezpośrednią przyczyną innych dolegliwości tj. np. marskość wątroby. Niektóre zmiany w organizmie są nie odwracalne. Jeżeli osoba uzależniona w porę otrzyma specjalistyczną pomoc i wyjdzie z nałogu może powrócić do normalnego życia. Wśród sposobów leczenia znana jest metoda z wykorzystaniem esperalu. Czy jest esperal? To lek na bazie **********. Substancja zawarta w esperalu zostaje wszczepiona pod skórę uzależnionego. Od tego procesu ukuło się formułowanie „wszywka alkoholowa„, „wszywki alkoholowe„.

Wieliczka to miasto leżące na niezwykle ciekawym geologicznie terenie. To właśnie w Wieliczce w XIII w. odkryto pokłady soli co było bezpośrednią przyczyną powstania na jej terenie kopalni soli. Wieliczka początkowa nazwana została przez legata papieskiego „Magnum Sal” –  oznaczało to Wielką Sól. Z czasem nazwa przekształciła się i tak z Wielkiej Soli powstała Wieliczka.

Poniżej przedstawiamy spis przychodni wykonujących zabieg implantacji wszywki alkoholowej w Wieliczce i jej okolicach:

Nasz-Gabinet Wieliczka

Działająca od lat przychodnia, posiada bogate doświadczenie w leczeniu choroby alkoholowej. Lekarze specjaliści wykonują zabiegi detoksykacji (detoksu alkoholowego) oraz implantacji esperalu (**********). Dobierane metody leczenie są dopasowywane indywidualnie do pacjenta.

tel. +48 880-808-880

kontakt@nasz-gabinet.pl