1636

Wszywka alkoholowa Esperal – Godów

Wszywka alkoholowa Esperal – Godów

Jesteś z Godowa i poszukujesz kliniki, która zajmie się wszyciem esperalu?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na pozostałych stronach. W tej sekcji skupimy się przede wszystkim na kosztach i możliwości zabiegu w okolicy Godowa. Z pewnością chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług i doświadczonym personelu, prawda? Świetnie się złożyło, gdyż nam także zależy na Twoim zadowoleniu. Nie zwlekaj i czym prędzej zyskaj nowe życie. Nie pozwól, aby alkohol wyniszczał życie Tobie i Twoich najbliższym.

Wszywka alkoholowa Godów – Esperal

W Godowie Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet nie posiada stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia esperalu, możesz to zrobić w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Lublin, ul. Lipowa 17/lok.54 (tel.:+48 519 775 225)
Więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Lublinie:
Esperal Lublin

Wszywka alkoholowa – Godów – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Godów

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Godowie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Godowa zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie nawet minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa wszycie esperalu?
Sam zabieg wszycia nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a dobór szwów zależy od pakietu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy należy zdjąć mechanicznie, a w przypadku pakietu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Godowie i okolicy jest kilku chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może leczyć się w ośrodku Nasz Gabinet w Godowie?
Długość terapii zależy od stopnia zaawansowania choroby alkoholowej i woli pacjenta. Oferujemy wykwalifikowaną pomoc i wsparcie, jednakże nie uda się nam wiele zdziałać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Godowie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Lublin.

Dlaczego warto nam zaufać?

W porównaniu do typowych punktów, w których można wszyć wszywkę. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem założenia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu oferuje także detoks alkoholowy i psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych placówkach przebiega od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie w czasie całego procesu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to skomplikowana choroba, która często jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory powinien uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która z pewnością się opłaci!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Godów? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej