Esperal, Wszywki alkoholowe Rzeszów

Esperal Rzeszów

Leczenie alkoholizmu bez fachowej pomocy jest bardzo trudne. Bez pomocy specjalistów osoba uzależniona od nadmiernego spożywania alkoholu nie jest w stanie sobie poradzić z wyjściem z nałogu. Jednym ze sposobów leczenia alkoholizmu jest zastosowanie tzw. wszywki. Ta metoda leczenia polega na implementacji pod skórę pacjenta tabletki esperalu. Odbywa się to podczas mało inwazyjnego zabiegu chirurgicznego. Esperal wszywany jest przez doświadczonego chirurga pod skórę pacjenta w znieczuleniu miejscowym. Zabieg trwa zazwyczaj nie dłużej niż 30 minut.

Rzeszów to stolica województwa podkarpackiego i siedziba władz powiatu rzeszowskiego. Jest miastem centralnym aglomeracji rzeszowskiej. Rzeszów to lider Rzeszowskiego Obszaru Funkcjonalnego. Na terenie miasta znajduje się Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny ukierunkowany na przemysł nowych technologii. Na terenie miasta działa również  Strefa Ekonomiczna Rzeszów-Dworzysko. Rzeszów jest także miastem przyjaznym przedsiębiorcom dzięki czemu od kilku lat zauważalny jest wzrost inwestycji na jego terenach.

Wszywki alkoholowe Rzeszów

W Rzeszowie działają następujące ośrodki leczenia alkoholizmu:

Nasz-Gabinet Rzeszów

tel. +48 880-808-880

nasz-gabinet.pl/rzeszow/

kontakt@nasz-gabinet.pl

11 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 5 (11 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.