Esperal, Wszywki alkoholowe Łódź

Nadmierne spożycie alkoholu w dzisiejszych czasach jest coraz bardziej zauważalne. Popadając w nałóg alkoholowy nie jesteśmy w stanie sami go pokonać. Z pomocą przychodzą nam coraz nowsze metody leczenia. Jednym ze sposobów leczenia alkoholizmu jest tzw. wszywka. Polega ona na implementacji podskórnej tabletki esperalu podczas małoinwazyjnego zabiegu chirurgicznego. Zabieg wszycia esperalu pod skórę wykonywany jest przez doświadczonego chirurga i zazwyczaj nie trwa dłużej niż 30 minut. W celu zminimalizowania dyskomfortu bólowego esperal wszywany jest pod skórę pacjenta w znieczuleniu miejscowym.

Esperal Łódź

Esperal jest najbardziej znany jako wszywka. Występuje on również w postaci tabletek. Esperal, również nazywany disulfiramem, jest organicznym związkiem chemicznym, który służy jako lek wpływający na alkohol etylowy. Najczęściej występuje on jako lek mający zapobiegać uzależnieniu od alkoholu. Disulfiram jest substancją, dzięki której opatentowano zupełnie nowoczesny sposób walki z alkoholizmem. Pomysł ten polega na umieszczeniu pod skórą tak zwanej wszywki, której zawartość to właśnie esperal. Miejsce, w którym mieści się wszywka, zaszywa się, by mogło rozpocząć się jej działanie. Esperal, który będziemy nosić pod skórą, reaguje z alkoholem.

Łódź jest siedzibą władz województwa łódzkiego. Mimo, że Łódź nie należy do miast o bardzo długiej historii jest miastem w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz atrakcyjnych terenów inwestycyjnych Łódź jest kolebką artystów wszelakich dziedzin. Między innymi dlatego miasto starało się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016.

W Łodzi działają następujące ośrodki leczenia alkoholizmu

Nasz Gabinet Łódź

Placówka otwarta na pacjentów, ciągle rozwijająca się. Osoby mające kłopoty z alkoholem, cenią sobie Nasz Gabinet Łódź za fachową pomoc oraz profesjonale, indywidualne podejście do pacjentów. W leczeniu alkoholizmu placówka wykorzystuje tylko oryginalne wszywki alkoholowe. To sprawia, że terapie związane z wykorzystaniem esperalu w Nasz Gabinet Łódź przynoszą zadowalające efekty.

Wszywki alkoholowe Łódź

Zazwyczaj esperal podaje się pacjentowi na zasadzie implantacji podskórnej a taki też zabieg przeprowadza się w naszym gabinecie. Zabieg jest miejscowy oraz całkowicie bezpieczny i odbywa się po podaniu pacjentowi znieczulenia miejscowego. Wszywka alkoholowa esperal wszywany jest w okolicy pośladkowej, tak aby zachować jak największą dyskrecję. NGM Łódź przeprowadza zabiegi wszycia tego środka od wielu lat. Nasze doświadczenie oraz bardzo szeroka znajomość tematu leczenia alkoholizmu pozwala na jak najskuteczniejszy detoks alkoholowy.

Należy zaznaczyć, że kuracja za pomocą środka esperal może odbywać się tylko i wyłącznie za zgodą pacjenta. NGM Łódź oferuje skuteczne wszywki alkoholowe dla pacjentów z całego województwa łódzkiego.

W swojej ofercie posiadamy jedynie oryginalny lek, który faktycznie pomaga w stopniowym leczeniu uzależnienia. Każdemu Pacjentowi zapewniamy także całodobową opiekę oraz wsparcie psychologiczne. Czas działania wszywki to ok. 8 miesięcy od wykonania zabiegu, jednak istnieją również przypadki, że esperal działał aż 12 miesięcy – wszystko jest indywidualna kwestią. Po zakończeniu terapii natychmiastowo można poddać się kolejnej implantacji, dzięki czemu mniej stabilni Pacjenci mają pewność, że nie uda im się powrócić do nałogu.

Nasz zespół tworzony jest przez doświadczonych lekarzy specjalistów, którzy są w stanie zapewnić pomoc każdej osobie uzależnionej.

Nasza placówka zajmuje się leczeniem alkoholizmu poprzez esperal już od kilku lat. Jesteśmy dostępni w dogodnych godzinach w centrum Łodzki. Używamy wyłącznie oryginalnego leku, dzięki czemu jego działanie jest skuteczne i przynosi oczekiwane efekty.

Esperal Łódź - Nasz-Gabinetul. Julianowska 7a

91-473 Łódź

tel. +48 880 808 880

nasz-gabinet.pl/lodz/esperal/

kontakt@nasz-gabinet.pl

W ramach usług dodatkowych znajdziemy kompleksowe leczenie alkoholizmu, detoks alkoholowy – https://nasz-gabinet.pl/lodz/detoks-alkoholowy/ oraz kroplówki witaminowe – https://nasz-gabinet.pl/kroplowki-witaminowe/lodz/.

Esperal Łódź – kluczowe informacje

Leczenie esperalem odbywa się wyłącznie po zgodzie Pacjenta. Zabieg implantacji leku jest krótki, bezbolesny, mało inwazyjny oraz nie wiąże się z wysokim ryzykiem powikłań. Przez cały czas jego trwania Pacjent znajduje się pod ścisłą opiekę lekarzy, którzy posiadają doświadczenie w leczeniu alkoholizmu.

Jaka jest skuteczność esperalu?

Skuteczność leku esperal zależy w dużej mierze od chęci i zamiarów chorego. Alkoholizm jest problemem natury psychologicznej i jako taki należy go traktować. Farmakologia, czyli w tym wypadku esperal, jest tylko wspomaganiem mającym na celu zagranie roli strażnika trzeźwości. Jedynie niewielka część osób poddanych badaniu disulfiramem w ogóle nie zauważyła jego działania i kontynuowała nadużywanie alkoholu w trakcie kuracji. Większość jest w stanie odstawić używkę na cały okres trwania leczenia z obawy przed reakcją, w jaką lekarstwo wchodzi ze spożytym alkoholem. Jeśli jednak nie jest ono poparte terapią odwykową, wszycie esperalu spowoduje jedynie tymczasowe zatrzymanie spożywania alkoholu. Długotrwałe efekty możliwe są jedynie wtedy, gdy chory wyraża chęć zmiany i jest zdeterminowany do odstawienia alkoholu na stałe.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 votes, average: 5,00 out of 5)