Esperal Poznań, Wszywki alkoholowe Poznań

Wszywki esperal Poznań

Choroba alkoholowa w dzisiejszych czasach jest coraz bardziej zauważalna w społeczeństwie. Bez pomocy specjalistów alkoholizm jest jednak trudny do pokonania. Z pomocą przychodzą coraz to nowsze metody leczenia nałogu alkoholowego. Wśród cieszących się dużym zainteresowaniem sposobów leczenia alkoholizmu jest stosowanie tzw. wszywki. Wszywka alkoholowa to nic innego jak implementowany podskórnie esperal. Tabletka esperalu trafia pod skórę pacjenta podczas ok. 30 minutowego, mało inwazyjnego zabiegu chirurgicznego. Doświadczony chirurg wszywa esperal w znieczuleniu miejscowym, aby zminimalizować u pacjentów dyskomfort związany z odczuwaniem bólu. Zabieg nie wymaga hospitalizacji.

Esperal Poznań

Esperal jest środkiem chemicznym wpływającym na metabolizm alkoholu. Substancją czynną leku jest disulfiram. Powstrzymuje on chęć sięgnięcia po alkohol. Jego przyjmowanie w czasie posiadania wszywki skutkuje przykrymi objawami takimi jak nudności, wymioty, ból głowy, zawroty głowy, duszności, zaczerwienienie twarzy. Objawy te pojawiają się już po kilku minutach i mogą trwać nawet kilkanaście godzin w zależności od ilości spożytego alkoholu. Dzieje się tak, dlatego że zahamowanie rozkładu alkoholu skutkuje zwiększoną ilością aldehydu octowego w organizmie. Konsekwencje silnych objawów mają na celu odstraszyć od picia alkoholu.

Przeciwwskazaniami do poddania się zabiegowi są: nadwrażliwość na składniki preparatu, choroby układu krążenia, zapalenie nerwu wzrokowego i zaburzenia psychiczne. Ważne jest również, że w czasie zabiegu pacjent nie może być w stanie upojenia alkoholowego. Należy zachować trzeźwość na kilkanaście godzin przed zabiegiem. Jednak ostateczna decyzja czy uzależniony będzie mógł zostać poddany wszyciu esperalu będzie należała do lekarza, który przeanalizuje z pacjentem jego indywidualne potrzeby i ewentualne przeciwwskazania.

Wszywki alkoholowe Poznań / Esperal Poznań

Poznań to historyczna stolica Wielkopolski oraz siedziba władz województwa wielkopolskiego i powiatu poznańskiego. Poznań jest piątym pod względem liczby ludności miastem w Polsce i ósmym pod względem powierzchni. Poznań jest bardzo ważnym węzłem drogowym i kolejowym. Ponad to miasto jest ośrodkiem przemysłu, handlu, logistyki oraz turystyki. Funkcjonują tu Międzynarodowe Targi Poznańskie – największe i najstarsze centrum wystawiennicze w Polsce. Poznań to także ośrodek akademicki, naukowy i kulturalny.

W Poznaniu działają następujące ośrodki leczenia alkoholizmu:

Nasz-Gabinet Poznań

Esperal Poznań - Nasz-Gabinet
ul. Zbąszyńska 16a

60-359 Poznań

tel. +48 880-808-880

nasz-gabinet.pl/poznan/esperal/

kontakt@nasz-gabinet.pl

Klinika otwarta na pacjentów, która bezustannie się rozwija. W ofercie znajdziemy także

Nasz Gabinet Poznań stosuje w leczeniu alkoholizmu oryginalne wszywki alkoholowe gwarantując tym samym pacjentom wysoką skuteczność terapii z wykorzystaniem esperalu. Wzorowa opinia kliniki sprawia, że osoby uzależnione od alkoholu bez obaw powierzają swoje leczenie najwyższej klasy specjalistom.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 votes, average: 5,00 out of 5)