Esperal, Wszywki alkoholowe Szczecin

Nałóg alkoholowy jest bardzo niebezpieczny dla naszego życia i zdrowia jednak mimo to nadmierne spożywanie alkoholu jest coraz bardziej zauważalne w społeczeństwie. Bardzo trudno pokonać chorobę alkoholową bez fachowej pomocy. Wśród dostępnych na rynku sposobów leczenia alkoholizmu jest metoda popularnie zwana wszywką. Jej nazwa powstała od sposobu w jaki stosowane są tabletki esperalu. Leczenie esperalem polega na jego implementacji podskórnej podczas zabiegu chirurgicznego. Dla jak największego komfortu pacjentów zabieg wszywania pod skórę esperalu wykonywany jest przez doświadczonego chirurga w znieczuleniu miejscowym i nie trwa dłużej niż 30 minut.

Esperal Szczecin

Szczecin to stolica i największe miasto województwa zachodniopomorskiego. Szczecin jest trzecim pod względem zajmowanej powierzchni i siódmym pod względem liczby ludności miastem Polski. Stanowi centrum aglomeracji szczecińskiej. Z racji nadgranicznego położenia i bliskości Morza Bałtyckiego Szczecin jest ośrodkiem gospodarczym regionu. Znajduje się tu port morski, stocznie remontowe, jachtowe oraz żeglugi morskiej. Szczecin jest też ośrodkiem turystycznym z dużą liczbą zabytków. Stanowi centrum akademickie i kulturalne.

Wszywki alkoholowe Szczecin

W Szczecinie działają następujące ośrodki leczenia alkoholizmu:

Nasz-Gabinet Szczecin

Ośrodek o stabilnej pozycji i wzorowej opinii. Osoby walczące z nałogiem alkoholowym chętnie korzystają z pomocy Nasz Gabinet Szczecin  ze względu na gwarancję profesjonalnego leczenia oraz indywidualnego, fachowego podejścia do każdego pacjenta. W leczeniu alkoholizmu placówka stosuje  tylko oryginalne wszywki alkoholowe. Dzięki nim, terapie związane z wykorzystaniem esperalu w Nasz Gabinet Szczecin przynoszą pożądane efekty.

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 16/2

70-303 Szczecin

tel. +48 880 808 880

nasz-gabinet.pl/szczecin/esperal/

kontakt@nasz-gabinet.pl

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 votes, average: 5,00 out of 5)