1277

Wszywka alkoholowa Esperal – Klucze

Wszywka alkoholowa Esperal – Klucze

Jesteś z Kluczach i szukasz kliniki, która zajmie się wszyciem esperalu?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na dedykowanych podstronach. Tutaj skupimy się przede wszystkim na kosztach i możliwości przeprowadzenia w najbliższej okolicy Kluczach. Z pewnością chcesz skorzystać z najwyższej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, prawda? idealnie się składa, ponieważ nam także zależy na Twoim zadowoleniu. Nie zwlekaj i jak najszybciej otrzymaj nowe szanse. Nie pozwól, aby alkohol wyniszczał życie Twoje i Twoim najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Klucze – Esperal

W Kluczach Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet na ten moment nie posiada stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia esperalu, masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Kraków, ul. Siewna 4/5 (tel.:508 555 554)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą wszywki alkoholowej na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Krakowie:
Esperal Kraków

Wszywka alkoholowa – Klucze – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Klucze

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Kluczach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Kluczach zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego chirurga mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie chociażby minimalnej ilości alkoholu będzie (przez czas działania wszywki) powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa wszycie wszywki alkoholowej?
Sam proces wszywania nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od pakietu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy należy ściągnąć mechanicznie, a w przypadku pakietu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Kluczach i okolicy znajdziesz lekarzy wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Kluczach?
Terapia zależy od poziomu zaawansowania choroby alkoholowej oraz motywacji pacjenta. Proponujemy wykwalifikowaną pomoc i wsparcie, jednakże nie uda się nam dużo wykonać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Kluczach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Kraków.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W porównaniu do typowych placówek, gdzie można założyć esperal. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem założenia esperalu Nasz Gabinet oferuje także detoks alkoholowy i psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych placówkach przebiega od A do Z. W zależności od stanu zdrowia chorego przygotowywana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i otrzymuje niezbędne wsparcie w czasie całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to niełatwa choroba, która niejednokrotnie jest leczona na wielu płaszczyznach. Pacjent musi uzbroić się w cierpliwość, która na pewno się opłaci!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej