392

Wszywka alkoholowa Esperal – Andrychów

Wszywka alkoholowa Esperal – Andrychów

Jesteś z Andrychowa i szukasz kliniki, która wszyje esperal?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na dedykowanych podstronach. W tej sekcji skupimy się wyłącznie na cenach i możliwości przeprowadzenia w najbliższej okolicy Andrychowa. Z pewnością chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług i doświadczonym personelu, czyż nie? super się złożyło, ponieważ nam także zależy na Twoim zadowoleniu. Nie zwlekaj i jak najszybciej zyskaj nowe szanse. Nie pozwól, by alkohol wyniszczał życie Tobie i Twoim bliskim.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Andrychów – Esperal

W Andrychowie Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet na ten moment nie ma stacjonarnego gabinetu, zapraszamy do skorzystania z naszych usług leczenia alkoholizmu, możesz to zrobić w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Katowice, ul. Józefowska 76 (tel.:508 555 554)
Więcej informacji na temat implementacji wszywki alkoholowej na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Katowicach:
Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa – Andrychów – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Andrychów

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Andrychowie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Andrychowa zaczyna się od 550 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie nawet minimalnej ilości alkoholu będzie (przez czas działania wszywki) powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym sposobem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja wszywki alkoholowej?
Sam proces wszywania nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a rodzaj szwów zależy od pakietu. W wariancie podstawowym i VIP szwy należy ściągnąć mechanicznie, a w przypadku pakietu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Andrychowie i okolicy jest kilku chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Andrychowie?
Wszystko zależy od stopnia zaawansowania choroby oraz motywacji pacjenta. Proponujemy wykwalifikowaną pomoc oraz wsparcie, lecz nie uda się nam dużo wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Andrychowie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Katowice.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W porównaniu do standardowych placówek, gdzie pacjent może założyć esperal. Nasz Gabinet oferuje kompleksowe wsparcie. Poza samym zabiegiem wszycia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu wykonuje także detoks alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia chorego przygotowywana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie w czasie całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to trudna choroba, która często jest leczona na wielu płaszczyznach. Pacjent powinien uzbroić się w cierpliwość, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej