Esperal, Wszywki alkoholowe Gdańsk

Zbyt duże ilości spożywanego alkoholu są niebezpieczne dla naszego życia a czasem i zdrowia.  Pomimo tego, w dzisiejszych czasach nadmierne spożywanie alkoholu jest coraz bardziej zauważalne. Bez fachowej pomocy prawie niemożliwe jest wyjście z nałogu alkoholowego. Wśród dostępnych na rynku sposobów leczenia alkoholizmu jest metoda popularnie zwana wszywką. Wszywka to leczenie alkoholizmu poprzez implementację esperalu pod skórę pacjenta podczas zabiegu chirurgicznego. W celu zapewnienia jak najmniejszego dyskomfortu związanego z odczuwaniem bólu zabieg wszywania pod skórę esperalu wykonywany jest przez doświadczonego chirurga w znieczuleniu miejscowym i około pół godziny.

Esperal Gdańsk

Gdańsk jest stolicą województwa pomorskiego. Stanowi centrum kulturalne, naukowe i gospodarcze oraz węzeł komunikacyjny północnej Polski. Gdańsk to również ośrodek gospodarki morskiej z dużym portem handlowym. Gdańsk zajmuje szóste miejsce w Polsce pod względem liczby ludności, a siódme miejsce pod względem powierzchni. Gdańsk uznawany jest za symboliczne miejsce wybuchu II wojny światowej oraz początku upadku komunizmu w Europie Środkowej. Na terenie Gdańska znajdują się liczne zabytki architektury, działa w nim wiele instytucji i placówek kulturalnych.

W Gdańsku działają następujące ośrodki leczenia alkoholizmu:

Nasz-Gabinet Gdańsk – Wszywki alkoholowe Gdańsk

tel. +48 880-808-880

nasz-gabinet.pl/gdansk/

kontakt@nasz-gabinet.pl

NGM Gdańsk to także kompleksowa terapia alkoholowa, odtrucia alkoholowe oraz kroplówki wzmacniające z witaminy C – https://nasz-gabinet.pl/kroplowki-witaminowe/trojmiasto/.


Polecamy: esperal i wszywki alkoholowe we Wrocławiu


Wszywki alkoholowe – Gdańsk

Nasz Gabinet Gdańsk oferuje leczenie alkoholizmu metodą implantacji wszywki alkoholowej, terapia ta jest oparta na działaniu esperalu z disulfiram. Zabieg implantacji esperalu polega na wszyciu podskórnie tabletki, najczęściej wybieranym miejscem jest pośladek jest to bezpieczne miejsce pozwalające pacjentowi na zmniejszenie dolegliwości bólowych i zachowanie dyskrecji.

Cały zabieg nie trwa długo, procedura wraz z przygotowaniem pacjenta zajmuje około 30 minut. Zabieg jest wykonywany przy miejscowym znieczuleniu, dzięki czemu aplikacja leku jest bezbolesna. Przed rozpoczęciem terapii pacjent musi wykonać detoks alkoholowy lub nie spożywać nawet najmniejszej dawki alkoholu przez co najmniej 12h. Odtrucie alkoholowe to najlepsze przygotowanie pacjenta aplikacją wszywki.

Jak działa esperal? Esperal to środek zawierający w swoim składzie substancję czynną Disulfiram, która jest związkiem organicznym stosowanym przy leczeniu alkoholizmu, ma ona wpływ na metabolizm alkoholu etylowego.może być zarówno przyjmowany doustnie jak i w formie wszywki. Esperal sam w sobie nie jest szkodliwy i nie działa z żaden sposób na ogólne samopoczucie pacjenta. Jednak w połączeniu z alkoholem wywołuje szereg reakcji. Pacjent po spożyciu nawet minimalnej dawki alkoholu będzie odczuwał bardzo nieprzyjemne objawy m. in. pulsujący ból głowy, zaczerwienienie twarzy, uczucie gorąca, uczucie kołatania serca, nudności i wymioty. Dzieje się tak ponieważ disulfiram hamuje działanie enzymu – dehydrogenazy aldehydowej (ALDH), która umożliwia przekształcenia aldehydu octowego w kwas octowy. Z obawy przed tymi objawami fizycznymi większość ludzi natychmiasto odstawia picie alkoholu.

Zabiegi wykonywane są Naszym Gabinecie w Gdańsku lub w domu pacjenta. Decydując się na wszywkę alkoholową nie nalęzy obawiać się bólu, nasi specjaliści stosują miejscowe znieczulenie, dzięki czemu implementacja leku przebiega bezboleśnie. Bezpośrednio po zabiegu nie ma przeciwwskazań do prowadzenia pojazdów oraz obsługi maszyn mechanicznych, lek z żaden sposób nie wpływa na refleks czy koncentrację.

Esperal jest bardzo bezpieczny i rzadko występują po nim działania niepożądane. Jest on jedynie niewskazany dla kobiet w ciąży, lub kobiet które obecnie starają się o dziecko. Osoby chore na padaczką, niedoczynnością tarczycy, cukrzycą, niewydolnością nerek i wątroby, psychozy również powinny unikać kontaktu z tym lekiem. Wspomagająca terapia uzależniania alkoholowego przy użyciu wszywki z Esperalu może być okresowo powtarzana.W naszym ośrodku wykorzystujemy jedynie oryginalne wszywki, dzięki czemu masz pewność wysokiej skuteczności leczenia. Nie można jednak, traktować wszywek jako kompleksowej terapii, jest ona jedynie elementem wspomagającym w procesie leczenia.

W Naszym Gabinecie w Gdańsku przed wykonaniem zabiegu przeprowadza się wszelkie niezbędne badania, które pomogą w ustaleniu jak ma wyglądać dalsze terapia pacjenta. Przed implementacją wszywki alkoholowej pacjent musi podpisać zgodę na zabieg, jednak najpierw lekarz zaznajamia ze szczegółami terapii.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 votes, average: 5,00 out of 5)