16

Wszywka alkoholowa (Esperal) Białystok

Wszywka alkoholowa (Esperal) Białystok

Spożywanie alkoholu w zbyt dużych ilościach jest w dzisiejszych czasach jest coraz bardziej zauważalne. Kiedy uzależnimy się od alkoholu narażamy na niebezpieczeństwo nie tylko swoje życie ale i zdrowie. Nie jesteśmy jednak w stanie sami pokonać alkoholizmu. Z pomocą przychodzą nam coraz nowsze metody leczenia. Jednym ze sposobów leczenia alkoholizmu jest tzw. wszywka z esperalu. Polega ona na wszyciu pod skórę pacjenta tabletki esperalu podczas mało inwazyjnego zabiegu chirurgicznego.

Esperal Białystok

Zabieg wszycia esperalu wykonywany jest przez chirurga i zazwyczaj nie jest dłuższy niż 30 minut. Aby zminimalizować u pacjentów odczuwanie dyskomfortu bólowego esperal wszywany jest pod skórę w znieczuleniu miejscowym.

W Białymstoku działają następujące ośrodki leczenia alkoholizmu:

Nasz-Gabinet Białystok – Wszywki alkoholowe Białystok

Białystok jest stolicą województwa podlaskiego i siedzibą władz ziemskiego powiatu białostockiego. Białystok jest drugim miastem pod względem gęstości zaludnienia i jedenastym pod względem liczby ludności w Polsce Białystok pełni także funkcję administracyjnego, gospodarczego, naukowego i kulturalnego centrum regionu. Od kilku lat zauważalny jest rozwój miasta nie tylko pod względem gospodarczym ale także turystycznym.

Wszywki alkoholowe Białystok

tel. +48 880-808-880

nasz-gabinet.pl/bialystok/

[email protected]


Polecamy: esperal i wszywki alkoholowe we Wrocławiu

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej