412

Wszywka alkoholowa (Esperal) Bełchatów

Wszywka alkoholowa (Esperal) Bełchatów

Terapia esperalem odznacza się znaczną skutecznością w zwalczaniu choroby alkoholowej. Kluczem tej terapii jest substancja zawarta w esperalu – **********. Tabletki z ********** wszywane są podskórnie, zazwyczaj w okolice pośladków. Zabieg implantacji wszywki alkoholowej wykonywany jest pod miejscowym znieczuleniem, dzięki czemu jest on bezbolesny dla pacjenta.

Bełchatów jest miastem, które uzyskało prawa miejskie w 1743 roku. Bełchatów leży 50 km od Łodzi i jest położone nad rzeką Rakówką. Niedaleko Bełchatowa, dokładnie 10 km od miasta znajduje się zagłębie paliwowo-energetyczne, w skład którego wchodzą Kopalnia Węgla Brunatnego „Bełchatów” oraz Elektrownia Bełchatów.

Na terenie Bełchatów i okolic, implantacje wszywki alkoholowej z esperal można wykonać w poniższych ośrodkach leczenia alkoholizmu:

Zaszycie Disulfiramu – Bełchatów

Klinika odznacza się dużą skutecznością w pomaganiu w walce z chorobą alkoholową. Zaufało jej już wiele osób, które pokonały nałóg. Klinika Nasz Gabinet Bełchatów wykonuje zabiegi implantacji esperalu w postaci wszywki oraz procesu alkoholoodtrucia.

tel. +48 880-808-880

[email protected]


Polecamy: esperal i wszywki alkoholowe we Wrocławiu

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej