1628

Wszywka alkoholowa Esperal – Biskupice

Wszywka alkoholowa Esperal – Biskupice

Jesteś z Biskupicach i poszukujesz chirurga, który wszyje esperal?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na dedykowanych podstronach. W tej sekcji skupimy się przede wszystkim na kosztach i możliwości zabiegu w okolicy Biskupicach. Z pewnością zależy Ci na najwyższej jakości usług oraz doświadczonym personelu, czyż nie? super się składa, bo nam też zależy na Twoim komforcie. Nie zwlekaj i jak najszybciej otrzymaj nowe życie. Nie pozwól, aby alkohol niszczył życie Tobie i Twoim najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Biskupice – Esperal

W Biskupicach Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet na ten moment nie posiada stacjonarnej siedziby, jeśli chcesz skorzystać z naszych kompleksowych usług leczenia alkoholizmu, masz taką możliwość w najbliższej dostępnej lokalizacji pod adresem: Kraków, ul. Siewna 4/5 (tel.:+48 508 555 554)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą wszywki alkoholowej na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Krakowie:
Esperal Kraków

Wszywka alkoholowa – Biskupice – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Biskupice

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Biskupicach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Biskupicach zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Niestety nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożycie nawet minimalnej ilości alkoholu będzie (przez czas działania wszywki) powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa wszycie esperalu?
Sam proces wszycia nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a dobór szwów zależy od opcji. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba ściągnąć ręcznie, a w przypadku opcji Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Biskupicach i okolicy znajdziesz lekarzy świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może leczyć się w ośrodku Nasz Gabinet w Biskupicach?
Wszystko zależy od poziomu zaawansowania alkoholizmu oraz motywacji pacjenta. Proponujemy wykwalifikowaną pomoc i wsparcie, ale nie uda się nam dużo zdziałać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Biskupicach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Kraków.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W przeciwieństwie do standardowych placówek, gdzie można wszyć wszywkę. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu oferuje kompleksowe wsparcie. Poza samym zabiegiem wszycia wszywki alkoholowej Nasz Gabinet oferuje także detox alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach przebiega od A do Z. W zależności od stanu zdrowia chorego przygotowywana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i otrzymuje solidne wsparcie podczas całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to niełatwa choroba, która zazwyczaj jest leczona na wielu płaszczyznach. Pacjent powinien uzbroić się w cierpliwość, która z pewnością zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej