1628

Wszywka alkoholowa Esperal – Biskupice

Wszywka alkoholowa Esperal – Biskupice

Jesteś z Biskupicach i poszukujesz chirurga, który wszyje esperal?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na pozostałych podstronach. Tutaj skupimy się przede wszystkim na cenach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Biskupicach. Na pewno chcesz skorzystać z najwyższej jakości usług i wykwalifikowanym personelu, czyż nie? Świetnie się składa, bo nam także zależy na Twoim komforcie. Nie czekaj i jak najszybciej zyskaj nowe szanse. Nie pozwól, aby alkohol niszczył życie Tobie i Twoich najbliższym.

Wszywka alkoholowa Biskupice – Esperal

W Biskupicach Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet aktualnie nie posiada stacjonarnego gabinetu, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia wszywki alkoholowej (esperal), możesz to zrobić w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Kraków, ul. Siewna 4/5 (tel.:+48 519 775 225)
Uzyskaj więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Krakowie:
Esperal Kraków

Wszywka alkoholowa – Biskupice – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Biskupice

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Biskupicach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Biskupicach zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożycie chociażby minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja wszywki alkoholowej?
Sam zabieg wszywania nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a rodzaj szwów zależy od pakietu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć mechanicznie, a w przypadku wariantu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Biskupicach i okolicy jest kilku lekarzy świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Biskupicach?
Długość terapii zależy od poziomu zaawansowania choroby alkoholowej i motywacji pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, ale nie uda się nam wiele zdziałać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Biskupicach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Kraków.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W porównaniu do standardowych placówek, w których można wszyć esperal. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem wszycia wszywki alkoholowej Nasz Gabinet oferuje też detox alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach przebiega od A do Z. W zależności od stanu zdrowia pacjenta przygotowywana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie w czasie całego procesu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to niełatwa choroba, która niejednokrotnie jest leczona z kilku stron. Chory powinien uzbroić się w cierpliwość, która z pewnością się opłaci!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Biskupice? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej