1604

Wszywka alkoholowa Esperal – Brzeg Dolny

Wszywka alkoholowa Esperal – Brzeg Dolny

Jesteś z Brzegu Dolnego i poszukujesz chirurga, który wszyje esperal?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na dedykowanych podstronach. W tej sekcji skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości zabiegu w okolicy Brzegu Dolnego. Z pewnością zależy Ci na najlepszej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, prawda? Świetnie się złożyło, ponieważ nam także zależy na Twoim sukcesie. Nie zwlekaj i czym prędzej otrzymaj nowe życie. Nie pozwól, żeby alkohol niszczył życie Twoje i Twoich najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Brzeg Dolny – Esperal

W Brzegu Dolnemu Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet aktualnie nie ma stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszych usług leczenia alkoholizmu, możesz to zrobić w najbliższej dostępnej klinice: Wrocław, ul. Dworcowa 11b (tel.:508 555 554)
Uzyskaj więcej informacji na temat implementacji wszywki na podstronie dotyczącej naszej kliniki we Wrocławiu:
Esperal Wrocław

Wszywka alkoholowa – Brzeg Dolny – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Brzeg Dolny

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Brzegu Dolnemu?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Brzegu Dolnego zaczyna się od 550 zł. Ceny esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego lekarza mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie nawet minimalnej ilości alkoholu będzie powodować awersję do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa wszycie esperalu?
Sam zabieg wszycia nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a dobór szwów zależy od opcji. W pakiecie podstawowym i VIP szwy należy ściągnąć ręcznie, a w przypadku pakietu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Brzegu Dolnemu i okolicy znajdziesz lekarzy świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może leczyć się w ośrodku Nasz Gabinet w Brzegu Dolnemu?
Wszystko zależy od poziomu zaawansowania choroby i woli pacjenta. Oferujemy wykwalifikowaną pomoc oraz wsparcie, ale nie uda się nam wiele zdziałać bez chęci pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Brzegu Dolnemu znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Wrocław.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W porównaniu do typowych punktów, gdzie pacjent może założyć wszywkę. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu ma w ofercie kompleksowe wsparcie. Poza samym zabiegiem założenia esperalu Nasz Gabinet oferuje także detox alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych placówkach przebiega od A do Z. W zależności od stanu zdrowia chorego przygotowywana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie podczas całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to niełatwa choroba, która zazwyczaj jest leczona z kilku stron. Chory musi uzbroić się w cierpliwość, która z pewnością zaoowocuje!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej