381

Wszywka alkoholowa Esperal – Brzeg

Wszywka alkoholowa Esperal – Brzeg

Jesteś z Brzegu i poszukujesz chirurga, który zajmie się wszyciem esperalu?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na innych stronach. W tej sekcji skupimy się przede wszystkim na kosztach i możliwości zabiegu w okolicy Brzegu. Z pewnością zależy Ci na najlepszej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, prawda? Świetnie się składa, bo nam też zależy na Twoim zadowoleniu. Nie czekaj i jak najszybciej zyskaj nowe szanse. Nie pozwól, aby alkohol niszczył życie Twoje i Twoim bliskim.

Wszywka alkoholowa Brzeg – Esperal

W Brzegu Sieć Klinik Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet nie ma stacjonarnego gabinetu, jeśli chcesz skorzystać z naszych usług leczenia alkoholizmu, masz taką możliwość w najbliższej dostępnej klinice pod adresem: Wrocław, ul. Dworcowa 11b (tel.:+48 519 775 225)
Uzyskaj więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą esperalu na podstronie dotyczącej naszej przychodni we Wrocławiu:
Esperal Wrocław

Wszywka alkoholowa – Brzeg – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Brzeg

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Brzegu?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Brzegu zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożycie nawet niewielkiej ilości alkoholu będzie (przez czas działania wszywki) powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym sposobem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja wszywki alkoholowej?
Sam zabieg wszycia nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od pakietu. W wariancie podstawowym i VIP szwy należy ściągnąć mechanicznie, a w przypadku wariantu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Brzegu i okolicy jest kilku lekarzy wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może zostać w ośrodku Nasz Gabinet w Brzegu?
Wszystko zależy od poziomu zaawansowania choroby oraz woli pacjenta. Proponujemy wykwalifikowaną pomoc i wsparcie, jednakże nie uda się nam dużo wykonać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Brzegu znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Wrocław.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W porównaniu do standardowych placówek, w których można założyć wszywkę. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu ma w ofercie kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem założenia esperalu Nasz Gabinet oferuje też detoks alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest celowana terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie oraz otrzymuje solidne wsparcie podczas całego procesu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to skomplikowana choroba, która często jest leczona z kilku stron. Chory musi uzbroić się w cierpliwość, która z pewnością się opłaci!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Brzeg? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej