381

Wszywka alkoholowa Esperal – Brzeg

Wszywka alkoholowa Esperal – Brzeg

Jesteś z Brzegu i szukasz chirurga, który wszyje esperal?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na dedykowanych podstronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na cenach i możliwości przeprowadzenia w najbliższej okolicy Brzegu. Na pewno chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług oraz doświadczonym personelu, czyż nie? idealnie się złożyło, bo nam też zależy na Twoim zadowoleniu. Nie zwlekaj i jak najszybciej zyskaj nowe życie. Nie pozwól, aby alkohol niszczył życie Tobie i Twoim najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Brzeg – Esperal

W Brzegu Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet na ten moment nie posiada stacjonarnego gabinetu, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia wszywki alkoholowej (esperal), możesz to zrobić w najbliższym dostępnym gabinecie: Wrocław, ul. Dworcowa 11b (tel.:508 555 554 )
Więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej przychodni we Wrocławiu:
Esperal Wrocław

Wszywka alkoholowa – Brzeg – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Brzeg

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Brzegu?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Brzegu zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego chirurga mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożycie nawet niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym sposobem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa implantacja esperalu?
Sam proces wszywania nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a dobór szwów zależy od wariantu. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba ściągnąć ręcznie, a w przypadku wariantu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Brzegu i okolicy jest kilku chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Brzegu?
Terapia zależy od poziomu zaawansowania alkoholizmu oraz woli pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, jednakże nie uda się nam wiele zdziałać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Brzegu znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Wrocław.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

W porównaniu do typowych placówek, w których można założyć esperal. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe wsparcie. Poza samym zabiegiem wszycia esperalu Nasz Gabinet wykonuje również detoks alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych gabinetach przebiega od A do Z. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie w czasie całego okresu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to skomplikowana choroba, która niejednokrotnie jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory powinien uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno się opłaci!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej