1278

Wszywka alkoholowa Esperal – Brzeszcze

Wszywka alkoholowa Esperal – Brzeszcze

Jesteś z Brzeszcz i szukasz kliniki, która zajmie się wszyciem esperalu?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na pozostałych stronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na cenach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Brzeszcz. Z pewnością zależy Ci na najwyższej jakości usług oraz doświadczonym personelu, czyż nie? idealnie się składa, bo nam także zależy na Twoim komforcie. Nie czekaj i czym prędzej zyskaj nowe życie. Nie pozwól, by alkohol niszczył życie Twoje i Twoim najbliższym.

Wszywka alkoholowa Brzeszcze – Esperal

W Brzeszczach Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet aktualnie nie ma stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszych usług leczenia alkoholizmu, masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie: Katowice, ul. Józefowska 76 (tel.:+48 519 775 225)
Więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Katowicach:
Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa – Brzeszcze – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Brzeszcze

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Brzeszczach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Brzeszcz zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie chociażby minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa wszycie wszywki alkoholowej?
Sam proces wszywania nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od pakietu. W wariancie podstawowym i VIP szwy należy zdjąć mechanicznie, a w przypadku opcji Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Brzeszczach i okolicy jest kilku lekarzy świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Brzeszczach?
Wszystko zależy od poziomu zaawansowania choroby oraz motywacji pacjenta. Oferujemy wykwalifikowaną pomoc oraz wsparcie, ale nie uda się nam wiele wykonać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Brzeszczach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Katowice.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

W porównaniu do typowych punktów, gdzie można założyć wszywkę. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu oferuje kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem wszycia esperalu Nasz Gabinet wykonuje również detox alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych placówkach przebiega od A do Z. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest celowana terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie i otrzymuje niezbędne wsparcie w czasie całego okresu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to trudna choroba, która niejednokrotnie jest leczona z kilku stron. Chory musi uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która z pewnością zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Brzeszcze? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej