401

Wszywka alkoholowa Esperal – Bytom

Wszywka alkoholowa Esperal – Bytom

Jesteś z Bytomia i poszukujesz kliniki, która wszyje esperal?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na dedykowanych stronach. Tutaj skupimy się przede wszystkim na cenach i możliwości przeprowadzenia w najbliższej okolicy Bytomia. Z pewnością chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług i wykwalifikowanym personelu, prawda? Świetnie się złożyło, gdyż nam też zależy na Twoim sukcesie. Nie czekaj i czym prędzej zyskaj nowe szanse. Nie pozwól, aby alkohol niszczył życie Tobie i Twoim najbliższym.

Wszywka alkoholowa Bytom – Esperal

W Bytomiu Sieć Klinik Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet nie ma stacjonarnego gabinetu, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia wszywki alkoholowej, masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie: Katowice, ul. Józefowska 76 (tel.:+48 519 775 225)
Więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Katowicach:
Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa – Bytom – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Bytom

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Bytomiu?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Bytomia zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego lekarza mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie chociażby minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym sposobem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa implantacja wszywki alkoholowej?
Sam etap wszycia nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od pakietu. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba ściągnąć ręcznie, a w przypadku wariantu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Bytomiu i okolicy jest kilku chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Bytomiu?
Terapia zależy od stopnia zaawansowania choroby i motywacji pacjenta. Proponujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, jednakże nie uda się nam dużo zdziałać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Bytomiu znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Katowice.

Dlaczego warto nam zaufać?

W porównaniu do typowych placówek, gdzie można założyć wszywkę. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu oferuje kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem założenia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu oferuje też detoks alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje solidne wsparcie w czasie całego okresu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to trudna choroba, która zazwyczaj jest leczona na wielu płaszczyznach. Pacjent musi uzbroić się w cierpliwość, która z pewnością zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Bytom? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej