401

Wszywka alkoholowa Esperal – Bytom

Wszywka alkoholowa Esperal – Bytom

Jesteś z Bytomia i poszukujesz chirurga, który zajmie się wszyciem esperalu?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na dedykowanych podstronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości przeprowadzenia w najbliższej okolicy Bytomia. Z pewnością chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług oraz doświadczonym personelu, czyż nie? super się złożyło, gdyż nam też zależy na Twoim zadowoleniu. Nie czekaj i czym prędzej zyskaj nowe szanse. Nie pozwól, aby alkohol wyniszczał życie Twoje i Twoim najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Bytom – Esperal

W Bytomiu Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet na ten moment nie posiada stacjonarnego gabinetu, jeśli chcesz skorzystać z naszych kompleksowych usług leczenia alkoholizmu, masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Katowice, ul. Józefowska 76 (tel.:+48 508 555 554)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą wszywki na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Katowicach:
Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa – Bytom – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Bytom

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Bytomiu?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Bytomia zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego chirurga mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożycie nawet minimalnej ilości alkoholu będzie powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa wszycie esperalu?
Sam proces wszycia nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a rodzaj szwów zależy od pakietu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy trzeba ściągnąć mechanicznie, a w przypadku pakietu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Bytomiu i okolicy jest kilku lekarzy wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Bytomiu?
Długość terapii zależy od stopnia zaawansowania choroby oraz woli pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc oraz wsparcie, ale nie uda się nam dużo wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Bytomiu znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Katowice.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

W przeciwieństwie do standardowych gabinetów, w których można założyć esperal. Nasz Gabinet oferuje kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem założenia esperalu Nasz Gabinet oferuje również detox alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych placówkach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie i otrzymuje niezbędne wsparcie w czasie całego procesu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to niełatwa choroba, która niejednokrotnie jest leczona z kilku stron. Pacjent powinien uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej