403

Wszywka alkoholowa Esperal – Chorzów

Wszywka alkoholowa Esperal – Chorzów

Jesteś z Chorzowa i szukasz kliniki, która wszyje esperal?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na pozostałych podstronach. W tej sekcji skupimy się przede wszystkim na kosztach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Chorzowa. Z pewnością chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług i doświadczonym personelu, czyż nie? super się złożyło, ponieważ nam także zależy na Twoim komforcie. Nie czekaj i jak najszybciej otrzymaj nowe życie. Nie pozwól, aby alkohol wyniszczał życie Tobie i Twoich bliskim.

Wszywka alkoholowa Chorzów – Esperal

W Chorzowie Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet nie posiada stacjonarnego gabinetu, jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej usługi wszycia esperalu, masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Katowice, ul. Józefowska 76 (tel.:+48 519 775 225)
Uzyskaj więcej informacji na temat implementacji wszywki na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Katowicach:
Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa – Chorzów – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Chorzów

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Chorzowie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Chorzowa zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożycie nawet minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym sposobem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa wszycie wszywki alkoholowej?
Sam zabieg wszywania nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od opcji. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć mechanicznie, a w przypadku wariantu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Chorzowie i okolicy jest kilku chirurgów wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Chorzowie?
Terapia zależy od poziomu zaawansowania alkoholizmu oraz woli pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc oraz wsparcie, lecz nie uda się nam dużo wykonać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Chorzowie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Katowice.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do typowych punktów, gdzie pacjent może założyć wszywkę. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu oferuje kompleksowe wsparcie. Oprócz samego zabiegu wszycia esperalu Nasz Gabinet oferuje także detoks alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych gabinetach przebiega od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie podczas całego procesu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to niełatwa choroba, która zazwyczaj jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory musi uzbroić się w cierpliwość, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Chorzów? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej