Esperal, Wszywki alkoholowe Chorzów

Temat alkoholizmu wciąż nie jest powszechnie akceptowalny. Wiele osób nie ma świadomości ile bólu i cierpienia przeżywa alkoholik, który zwalczy ze swoim uzależnieniem. Często mimo starań, nałóg wygrywa a chory sięga po kolejną butelkę. Aby przerwać ten zaklęty krąg stosuje się terapie z wykorzystaniem leku o nazwie esperal. Esperal to lek na bazie **********, który aplikowany jest podskórnie, co tłumaczy nazwę zwyczajową – wszywka alkoholowa. Esperal stanowi psychiczną barierę powstrzymującą i zniechęcającą do picia.

Chorzów w latach 1922–1934 zwany był Królewską Hutą. W mieście Chorzów stoi jeden z największych stadionów piłkarskich w Polsce. Dzięki czemu w Chorzowie organizowane są liczne koncerty, nawet zagranicznych gwiazd takich jak np. Linkin Park

Poniżej lista ośrodków medycznych, świadczących pomoc w leczeniu alkoholizmu poprzez wszczepienie wszywki alkoholowej z dedykowanym lekiem :

Zapraszamy także do zapoznania się z oferta kliniki w Katowicach: https://www.esperal.edu.pl/katowice/

Zabieg wszycia Esperalu – Chorzów

Nowoczesna klinika zorientowana na potrzeby pacjenta. Personel medyczny to ludzie oddani swojemu powołaniu w niesieniu pomocy innym. Przychodnia w swej ofercie ma zabieg implantacji esperalu jako wszywki alkoholowej a także odtrucie alkoholowe (alkoholoodtrucie), które skutecznie neutralizuje objawy zespołu abstynencyjnego.

+48 880 808 880

kontakt@nasz-gabinet.pl


 

[ratings]