1268

Wszywka alkoholowa Esperal – Czechowice-Dziedzice

Wszywka alkoholowa Esperal – Czechowice-Dziedzice

Jesteś z Czechowic-Dziedzic i szukasz chirurga, który wszyje esperal?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na dedykowanych podstronach. Tutaj skupimy się przede wszystkim na cenach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Czechowic-Dziedzic. Z pewnością chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, czyż nie? Świetnie się złożyło, gdyż nam też zależy na Twoim zadowoleniu. Nie czekaj i czym prędzej otrzymaj nowe życie. Nie pozwól, żeby alkohol wyniszczał życie Twoje i Twoich najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Czechowice-Dziedzice – Esperal

W Czechowicach-Dziedzicach Sieć Przychodni Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet aktualnie nie posiada stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszych usług leczenia alkoholizmu, możesz to zrobić w najbliższej dostępnej lokalizacji: Katowice, ul. Józefowska 76 (tel.:508 555 554)
Uzyskaj więcej informacji na temat implementacji wszywki na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Katowicach:
Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa – Czechowice-Dziedzice – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Czechowice-Dziedzice

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Czechowicach-Dziedzicach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Czechowic-Dziedzic zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie chociażby niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować awersję do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa implantacja esperalu?
Sam zabieg wszycia nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od wariantu. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć mechanicznie, a w przypadku wariantu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Czechowicach-Dziedzicach i okolicy znajdziesz lekarzy świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Czechowicach-Dziedzicach?
Długość terapii zależy od poziomu zaawansowania alkoholizmu i motywacji pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, lecz nie uda się nam dużo wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Czechowicach-Dziedzicach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Katowice.

Dlaczego warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do typowych placówek, gdzie można założyć wszywkę. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe wsparcie. Oprócz samego zabiegu wszycia wszywki alkoholowej ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu oferuje też detoks alkoholowy i psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych gabinetach przebiega od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta przygotowywana jest celowana terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie i otrzymuje solidne wsparcie podczas całego procesu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to niełatwa choroba, która często jest leczona z kilku stron. Pacjent musi uzbroić się w cierpliwość, która na pewno się opłaci!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej