1270

Wszywka alkoholowa Esperal – Czerwionka

Wszywka alkoholowa Esperal – Czerwionka

Jesteś z Czerwionki i szukasz chirurga, który zajmie się wszyciem esperalu?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na innych podstronach. W tej sekcji skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Czerwionki. Z pewnością chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, prawda? super się składa, ponieważ nam także zależy na Twoim zadowoleniu. Nie czekaj i jak najszybciej zyskaj nowe szanse. Nie pozwól, aby alkohol wyniszczał życie Tobie i Twoim najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Czerwionka – Esperal

W Czerwionce Sieć Klinik Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet nie posiada stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszych usług leczenia alkoholizmu, masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie: Katowice, ul. Józefowska 76 (tel.:508 555 554)
Uzyskaj więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą wszywki alkoholowej na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Katowicach:
Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa – Czerwionka – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Czerwionka

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Czerwionce?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Czerwionki zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożycie nawet niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja wszywki alkoholowej?
Sam etap wszycia nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a dobór szwów zależy od wariantu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć ręcznie, a w przypadku wariantu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Czerwionce i okolicy znajdziesz lekarzy świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może leczyć się w ośrodku Nasz Gabinet w Czerwionce?
Terapia zależy od stopnia zaawansowania choroby alkoholowej oraz woli pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, lecz nie uda się nam wiele zdziałać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Czerwionce znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Katowice.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do standardowych placówek, gdzie można założyć esperal. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu ma w ofercie kompleksowe usługi. Oprócz samego zabiegu założenia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu wykonuje również detoks alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych placówkach odbywa się od A do Z. W zależności od stanu zdrowia chorego dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie i otrzymuje solidne wsparcie w czasie całego procesu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to niełatwa choroba, która niejednokrotnie jest leczona na wielu płaszczyznach. Pacjent powinien uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która z pewnością się opłaci!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej