1782

Wszywka alkoholowa Esperal – Czerwonak

Wszywka alkoholowa Esperal – Czerwonak

Jesteś z Czerwonaka i poszukujesz kliniki, która wszyje esperal?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na dedykowanych stronach. W tej sekcji skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości zabiegu w najbliższej okolicy Czerwonaka. Z pewnością chcesz skorzystać z najwyższej jakości usług oraz doświadczonym personelu, prawda? super się składa, ponieważ nam także zależy na Twoim sukcesie. Nie czekaj i czym prędzej otrzymaj nowe szanse. Nie pozwól, aby alkohol wyniszczał życie Twoje i Twoich bliskim.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Czerwonak – Esperal

W Czerwonaku Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet na ten moment nie posiada stacjonarnej siedziby, jeśli chcesz skorzystać z naszych kompleksowych usług leczenia alkoholizmu, masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Poznań, ul. Górki 17a (tel.:508 555 554)
Więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Poznaniu:
Esperal Poznań

Wszywka alkoholowa – Czerwonak – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Czerwonak

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Czerwonaku?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Czerwonaka zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego chirurga mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie chociażby minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa wszycie wszywki alkoholowej?
Sam proces wszywania nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a dobór szwów jest zależny od pakietu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć mechanicznie, a w przypadku opcji Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Czerwonaku i okolicy jest kilku lekarzy wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Czerwonaku?
Długość terapii zależy od poziomu zaawansowania choroby oraz woli pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, lecz nie uda się nam wiele wykonać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Czerwonaku znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Poznań.

Dlaczego warto nam zaufać?

W porównaniu do standardowych placówek, gdzie można założyć esperal. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe wsparcie. Poza samym zabiegiem założenia wszywki alkoholowej ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu wykonuje także detoks alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych placówkach przebiega od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta przygotowywana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje solidne wsparcie podczas całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to niełatwa choroba, która często jest leczona z kilku stron. Chory powinien uzbroić się w cierpliwość, która z pewnością się opłaci!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej