1835

Wszywka alkoholowa Esperal – Dobrcz

Wszywka alkoholowa Esperal – Dobrcz

Jesteś z Dobrcza i szukasz chirurga, który zajmie się wszyciem esperalu?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na dedykowanych stronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości zabiegu w najbliższej okolicy Dobrcza. Na pewno chcesz skorzystać z najwyższej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, prawda? super się złożyło, ponieważ nam też zależy na Twoim zadowoleniu. Nie zwlekaj i jak najszybciej zyskaj nowe szanse. Nie pozwól, aby alkohol niszczył życie Tobie i Twoich bliskim.

Wszywka alkoholowa Dobrcz – Esperal

W Dobrczu Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet aktualnie nie ma stacjonarnego gabinetu, zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług leczenia alkoholizmu, możesz to zrobić w najbliższej dostępnej klinice pod adresem: Bydgoszcz, ul. Jana Karola Chodkiewicza 14/12 (tel.:+48 519 775 225)
Uzyskaj więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą wszywki na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Bydgoszczy:
Esperal Bydgoszcz

Wszywka alkoholowa – Dobrcz – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Dobrcz

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Dobrczu?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Dobrcza zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego lekarza mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożycie nawet minimalnej ilości alkoholu będzie powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa implantacja wszywki alkoholowej?
Sam zabieg wszywania nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a rodzaj szwów zależy od opcji. W wariancie podstawowym i VIP szwy należy ściągnąć ręcznie, a w przypadku pakietu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Dobrczu i okolicy znajdziesz chirurgów wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może leczyć się w ośrodku Nasz Gabinet w Dobrczu?
Wszystko zależy od stopnia zaawansowania choroby alkoholowej oraz woli pacjenta. Oferujemy wykwalifikowaną pomoc i wsparcie, jednakże nie uda się nam wiele wykonać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Dobrczu znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Bydgoszcz.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

W przeciwieństwie do typowych punktów, gdzie pacjent może wszyć wszywkę. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu ma w ofercie kompleksowe usługi. Oprócz samego zabiegu założenia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu wykonuje również detox alkoholowy i psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych gabinetach odbywa się od A do Z. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest celowana terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie i otrzymuje niezbędne wsparcie podczas całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to trudna choroba, która niejednokrotnie jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory powinien uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która z pewnością zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Dobrcz? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej