1783

Wszywka alkoholowa Esperal – Dopiewo

Wszywka alkoholowa Esperal – Dopiewo

Jesteś z Dopiewa i poszukujesz chirurga, który wszyje esperal?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na pozostałych podstronach. W tej sekcji skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Dopiewa. Z pewnością zależy Ci na najlepszej jakości usług i doświadczonym personelu, czyż nie? Świetnie się złożyło, ponieważ nam także zależy na Twoim zadowoleniu. Nie czekaj i czym prędzej zyskaj nowe szanse. Nie pozwól, żeby alkohol niszczył życie Tobie i Twoim najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Dopiewo – Esperal

W Dopiewie Sieć Klinik Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet aktualnie nie ma stacjonarnego gabinetu, zapraszamy do skorzystania z naszych usług leczenia alkoholizmu, masz taką możliwość w najbliższej dostępnej lokalizacji pod adresem: Poznań, ul. Górki 17a (tel.:508 555 554)
Więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Poznaniu:
Esperal Poznań

Wszywka alkoholowa – Dopiewo – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Dopiewo

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Dopiewie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Dopiewa zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego lekarza mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożycie chociażby minimalnej ilości alkoholu będzie (przez czas działania wszywki) powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa wszycie wszywki alkoholowej?
Sam etap wszywania nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a rodzaj szwów zależy od wariantu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy należy ściągnąć ręcznie, a w przypadku pakietu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Dopiewie i okolicy znajdziesz chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może leczyć się w ośrodku Nasz Gabinet w Dopiewie?
Wszystko zależy od stopnia zaawansowania choroby alkoholowej oraz motywacji pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc oraz wsparcie, ale nie uda się nam dużo wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Dopiewie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Poznań.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

W porównaniu do standardowych punktów, gdzie pacjent może założyć wszywkę. Nasz Gabinet oferuje kompleksowe wsparcie. Poza samym zabiegiem założenia esperalu Nasz Gabinet oferuje również detoks alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia chorego przygotowywana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje solidne wsparcie podczas całego procesu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to skomplikowana choroba, która niejednokrotnie jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory musi uzbroić się w cierpliwość, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj specjalistom, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej