1641

Wszywka alkoholowa Esperal – Garbów

Wszywka alkoholowa Esperal – Garbów

Jesteś z Garbowa i szukasz chirurga, który wszyje esperal?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na innych stronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości przeprowadzenia w najbliższej okolicy Garbowa. Z pewnością chcesz skorzystać z najwyższej jakości usług oraz doświadczonym personelu, czyż nie? super się składa, ponieważ nam także zależy na Twoim sukcesie. Nie zwlekaj i czym prędzej otrzymaj nowe szanse. Nie pozwól, żeby alkohol wyniszczał życie Twoje i Twoich bliskim.

Wszywka alkoholowa Garbów – Esperal

W Garbowie Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet aktualnie nie posiada stacjonarnego gabinetu, zapraszamy do skorzystania z naszych usług leczenia alkoholizmu, masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Lublin, ul. Lipowa 17/lok.54 (tel.:+48 519 775 225)
Uzyskaj więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Lublinie:
Esperal Lublin

Wszywka alkoholowa – Garbów – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Garbów

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Garbowie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Garbowa zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie chociażby niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym sposobem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa implantacja esperalu?
Sam proces wszywania nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a dobór szwów zależy od wariantu. W wariancie podstawowym i VIP szwy należy zdjąć mechanicznie, a w przypadku pakietu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Garbowie i okolicy znajdziesz chirurgów wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może zostać w ośrodku Nasz Gabinet w Garbowie?
Długość terapii zależy od stopnia zaawansowania choroby oraz motywacji pacjenta. Proponujemy wykwalifikowaną pomoc i wsparcie, jednakże nie uda się nam dużo wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Garbowie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Lublin.

Dlaczego warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do typowych placówek, w których pacjent może wszyć esperal. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu oferuje kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem założenia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu wykonuje też detoks alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia chorego dobierana jest celowana terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie i otrzymuje solidne wsparcie w czasie całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to trudna choroba, która niejednokrotnie jest leczona na wielu płaszczyznach. Pacjent powinien uzbroić się w cierpliwość, która na pewno się opłaci!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Garbów? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej