Esperal, Wszywki alkoholowe Gliwice

Decyzja o rozpoczęciu leczenia alkoholizmu jest ważnym momentem w życiu każdej osoby uzależnionej. Często decyzja ta jest niepoparta wystarczającym wsparciem i jest porzucana. Aby zwiększyć skuteczność wyjścia z nałogu alkoholowego można skorzystać z terapii esperalem. Esperal jest lekiem stosowanym w formie wszywki alkoholowej. Odpowiednią dawkę tabletki esperal aplikuje się podskórnie. Do organizmu uwalniana jest substancja czynna o nazwie **********. Czas działania ********** w ciele to około 12 mies.

Gliwice to miasto położone na Wyżynie Śląskiej nad rzeką Kłodnicą. Co ciekawe, Gliwice zostały przyłączone do Polski dopiero w 1945 roku. Nazwa Gliwice ma nie pewnego pochodzenie. Jednakże istnieje teza, że pochodzi ona od średniowiecznego imienia Gliw, który mógł być założycielem osady.

Mieszkasz na śląsku? – zobacz ofertę kliniki w Katowicach: https://www.esperal.edu.pl/katowice/

Lista ośrodków, które oferują na terenie Gliwic i okolic implantacje wszywki alkoholowej z esperalu :

Zabieg wszycia leku Esperal (Disulfiram) Gliwice

Przechodnia przyjazna pacjentowi, która świadczy usługi dbając o ich jak najwyższą jakość. Personel medyczny dba o stan zdrowia a także o samopoczucie pacjenta. Przychodnia oferuje zabiegi wszczepiania esperalu na bazie ********** a także detoks alkoholowy oczyszczający organizm z toksyn. Odtrucie alkoholowe pomaga złagodzić objawy odstawienne.

+48 880 808 880

kontakt@nasz-gabinet.pl


 

[ratings]