405

Wszywka alkoholowa Esperal – Gliwice

Wszywka alkoholowa Esperal – Gliwice

Jesteś z Gliwic i poszukujesz chirurga, który zajmie się wszyciem esperalu?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na pozostałych stronach. Tutaj skupimy się przede wszystkim na cenach i możliwości przeprowadzenia w najbliższej okolicy Gliwic. Na pewno chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług oraz doświadczonym personelu, czyż nie? super się złożyło, bo nam też zależy na Twoim sukcesie. Nie zwlekaj i czym prędzej zyskaj nowe życie. Nie pozwól, aby alkohol niszczył życie Tobie i Twoim bliskim.

Wszywka alkoholowa Gliwice – Esperal

W Gliwicach Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet nie ma stacjonarnego gabinetu, jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej usługi wszycia esperalu, możesz to zrobić w najbliższym dostępnym gabinecie: Katowice, ul. Józefowska 76 (tel.:+48 519 775 225)
Więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Katowicach:
Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa – Gliwice – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Gliwice

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Gliwicach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Gliwic zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożycie chociażby niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja esperalu?
Sam zabieg wszycia nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a dobór szwów zależy od opcji. W wariancie podstawowym i VIP szwy należy zdjąć mechanicznie, a w przypadku opcji Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Gliwicach i okolicy jest kilku lekarzy wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może zostać w ośrodku Nasz Gabinet w Gliwicach?
Długość terapii zależy od stopnia zaawansowania choroby oraz motywacji pacjenta. Oferujemy wykwalifikowaną pomoc i wsparcie, lecz nie uda się nam wiele zdziałać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Gliwicach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Katowice.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

W przeciwieństwie do standardowych placówek, gdzie można wszyć esperal. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu ma w ofercie kompleksowe wsparcie. Poza samym zabiegiem założenia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu oferuje także detox alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia chorego dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie podczas całego procesu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to trudna choroba, która często jest leczona z kilku stron. Chory musi uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Gliwice? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej