405

Wszywka alkoholowa Esperal – Gliwice

Wszywka alkoholowa Esperal – Gliwice

Jesteś z Gliwic i poszukujesz kliniki, która wszyje esperal?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na dedykowanych stronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości przeprowadzenia w najbliższej okolicy Gliwic. Z pewnością zależy Ci na najlepszej jakości usług oraz doświadczonym personelu, czyż nie? Świetnie się składa, gdyż nam także zależy na Twoim sukcesie. Nie czekaj i jak najszybciej otrzymaj nowe szanse. Nie pozwól, żeby alkohol niszczył życie Twoje i Twoich najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Gliwice – Esperal

W Gliwicach Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet aktualnie nie posiada stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług leczenia alkoholizmu, możesz to zrobić w najbliższej dostępnej lokalizacji: Katowice, ul. Józefowska 76 (tel.:508 555 554)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą wszywki na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Katowicach:
Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa – Gliwice – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Gliwice

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Gliwicach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Gliwic zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie chociażby minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa wszycie esperalu?
Sam etap wszywania nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a rodzaj szwów zależy od wariantu. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć ręcznie, a w przypadku opcji Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Gliwicach i okolicy jest kilku chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Gliwicach?
Długość terapii zależy od stopnia zaawansowania choroby oraz motywacji pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, jednakże nie uda się nam wiele zdziałać bez chęci pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Gliwicach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Katowice.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

W porównaniu do typowych gabinetów, gdzie można wszyć esperal. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe wsparcie. Oprócz samego zabiegu założenia wszywki alkoholowej Nasz Gabinet wykonuje także detox alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach odbywa się od A do Z. W zależności od stanu zdrowia chorego przygotowywana jest celowana terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie i otrzymuje niezbędne wsparcie w czasie całego okresu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to niełatwa choroba, która zazwyczaj jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory powinien uzbroić się w cierpliwość, która z pewnością się opłaci!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj specjalistom, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej