1652

Wszywka alkoholowa Esperal – Głowno

Wszywka alkoholowa Esperal – Głowno

Jesteś z Głowna i poszukujesz kliniki, która zajmie się wszyciem esperalu?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na dedykowanych stronach. Tutaj skupimy się przede wszystkim na cenach i możliwości przeprowadzenia w najbliższej okolicy Głowna. Z pewnością chcesz skorzystać z najwyższej jakości usług i wykwalifikowanym personelu, czyż nie? super się składa, gdyż nam też zależy na Twoim zadowoleniu. Nie zwlekaj i jak najszybciej zyskaj nowe szanse. Nie pozwól, żeby alkohol niszczył życie Twoje i Twoim najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Głowno – Esperal

W Głownie Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet na ten moment nie posiada stacjonarnej siedziby, jeśli chcesz skorzystać z naszych kompleksowych usług leczenia alkoholizmu, możesz to zrobić w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Łódź, ul. Stefana Rogozińskiego 23 (tel.:508 555 554)
Więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Łodzi:
Esperal Łódź

Wszywka alkoholowa – Głowno – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Głowno

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Głownie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Głowna zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożycie nawet niewielkiej ilości alkoholu będzie (przez czas działania wszywki) powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja esperalu?
Sam etap wszycia nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a dobór szwów zależy od opcji. W wariancie podstawowym i VIP szwy należy zdjąć ręcznie, a w przypadku wariantu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Głownie i okolicy jest kilku lekarzy świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może leczyć się w ośrodku Nasz Gabinet w Głownie?
Wszystko zależy od stopnia zaawansowania choroby oraz motywacji pacjenta. Oferujemy wykwalifikowaną pomoc oraz wsparcie, lecz nie uda się nam dużo wykonać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Głownie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Łódź.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W przeciwieństwie do standardowych gabinetów, w których pacjent może wszyć esperal. Nasz Gabinet oferuje kompleksowe wsparcie. Oprócz samego zabiegu założenia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu oferuje także detoks alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach przebiega od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia chorego dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie w czasie całego okresu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to niełatwa choroba, która zazwyczaj jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory powinien uzbroić się w cierpliwość, która z pewnością zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej