Esperal, wszywki alkoholowe Gniezno

Esperal to lek w postaci tabletek, które umieszczane są podskórnie. Lek jest na bazie **********. Substancja ta wpływa na zaburzenie metabolizmu alkoholu w organizmie, co skutkuje wystąpieniem objawów zatrucia. Obawa przed wystąpieniem tych dolegliwości to dodatkowy bodziec do zaprzestania spożywania alkoholu. Esperal pomógł już wielu osobom przezwyciężyć nałóg.

Gniezno ma ogromne znaczenie w historii Polski. Zgodnie z legendą to tu Lech zobaczył na ogromnym dębie w gnieździe białego orła. Zainspirowało go to do założenia pierwszej osady o dumnej nazwie Gniezno z białym orłem w herbie. Gniezno obecnie to jedno z większych miast w województwie wielkopolskim.

Lista placówek, które zajmują się implantacją esperalu w postaci wszywek alkoholowych na terenie Gniezna i jego okolic:

Nasz-Gabinet Gniezno

Klinika z doświadczeniem w niesieniu pomocy osobom uzależnionym. Jako jedną z metod leczenie alkoholizmu w placówce wykonuję się wszczepienie podskórne wszywki alkoholowej z **********. Dodatkowym atutem placówki jest innowacyjna terapia detoksykująca, która pozwala przerwać ciągi alkoholowe.

tel. +48 880-808-880

kontakt@nasz-gabinet.pl

11 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 5 (11 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.