385

Wszywka alkoholowa (Esperal) Gniezno

Wszywka alkoholowa (Esperal) Gniezno

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa (Esperal) Gniezno i okolice – zaszycie alkoholowe. Esperal to lek w postaci tabletek, które umieszczane są podskórnie. Lek jest na bazie **********. Substancja ta wpływa na zaburzenie metabolizmu alkoholu w organizmie, co skutkuje wystąpieniem objawów zatrucia. Obawa przed wystąpieniem tych dolegliwości to dodatkowy bodziec do zaprzestania spożywania alkoholu. Esperal pomógł już wielu osobom przezwyciężyć nałóg.

Gniezno ma ogromne znaczenie w historii Polski. Zgodnie z legendą to tu Lech zobaczył na ogromnym dębie w gnieździe białego orła. Zainspirowało go to do założenia pierwszej osady o dumnej nazwie Gniezno z białym orłem w herbie. Gniezno obecnie to jedno z większych miast w województwie wielkopolskim.

Lista placówek, które zajmują się implantacją esperalu w postaci wszywek alkoholowych na terenie Gniezna i jego okolic:

Zabieg implantacji leku Esperal (Disulfiram) – Gniezno

Klinika z doświadczeniem w niesieniu pomocy osobom uzależnionym. Jako jedną z metod leczenie alkoholizmu w placówce wykonuję się wszczepienie podskórne wszywki alkoholowej z **********. Dodatkowym atutem placówki jest innowacyjna terapia detoksykująca, która pozwala przerwać ciągi alkoholowe.

tel. 508 555 554

[email protected]

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej