1810

Wszywka alkoholowa Esperal – Goleniów

Wszywka alkoholowa Esperal – Goleniów

Jesteś z Goleniowa i poszukujesz kliniki, która wszyje esperal?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na innych stronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości zabiegu w okolicy Goleniowa. Na pewno chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług i doświadczonym personelu, prawda? super się złożyło, bo nam też zależy na Twoim komforcie. Nie zwlekaj i czym prędzej zyskaj nowe życie. Nie pozwól, by alkohol wyniszczał życie Tobie i Twoim najbliższym.

Wszywka alkoholowa Goleniów – Esperal

W Goleniowie Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet aktualnie nie posiada stacjonarnej siedziby, jeśli chcesz skorzystać z naszych kompleksowych usług leczenia alkoholizmu, masz taką możliwość w najbliższej dostępnej klinice pod adresem: Szczecin, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 16/2 (tel.:+48 519 775 225)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą esperalu na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Szczecinie:
Esperal Szczecin

Wszywka alkoholowa – Goleniów – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Goleniów

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Goleniowie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Goleniowa zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożycie chociażby minimalnej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa implantacja wszywki alkoholowej?
Sam zabieg wszycia nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a dobór szwów zależy od pakietu. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć mechanicznie, a w przypadku wariantu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Goleniowie i okolicy jest kilku lekarzy wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Goleniowie?
Terapia zależy od stopnia zaawansowania choroby i motywacji pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, jednakże nie uda się nam dużo zdziałać bez chęci pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Goleniowie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Szczecin.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

W przeciwieństwie do standardowych gabinetów, w których pacjent może założyć wszywkę. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe wsparcie. Poza samym zabiegiem wszycia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu oferuje też detox alkoholowy i psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych placówkach przebiega od A do Z. W zależności od stanu zdrowia pacjenta przygotowywana jest celowana terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie i otrzymuje solidne wsparcie w czasie całego procesu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to skomplikowana choroba, która często jest leczona z kilku stron. Pacjent musi uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Goleniów? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej