1810

Wszywka alkoholowa Esperal – Goleniów

Wszywka alkoholowa Esperal – Goleniów

Jesteś z Goleniowa i poszukujesz chirurga, który wszyje esperal?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na pozostałych stronach. W tej sekcji skupimy się wyłącznie na cenach i możliwości zabiegu w okolicy Goleniowa. Na pewno chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, prawda? super się złożyło, bo nam także zależy na Twoim sukcesie. Nie czekaj i jak najszybciej otrzymaj nowe szanse. Nie pozwól, żeby alkohol wyniszczał życie Tobie i Twoich bliskim.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Goleniów – Esperal

W Goleniowie Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet aktualnie nie ma stacjonarnej siedziby, jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej usługi wszycia esperalu, możesz to zrobić w najbliższej dostępnej klinice: Szczecin, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 16/2 (tel.:508 555 554)
Uzyskaj więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Szczecinie:
Esperal Szczecin

Wszywka alkoholowa – Goleniów – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Goleniów

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Goleniowie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Goleniowa zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego lekarza mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie (przez czas działania wszywki) powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja wszywki alkoholowej?
Sam zabieg wszywania nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a rodzaj szwów zależy od opcji. W pakiecie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć ręcznie, a w przypadku opcji Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Goleniowie i okolicy znajdziesz chirurgów wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Goleniowie?
Terapia zależy od poziomu zaawansowania choroby i woli pacjenta. Oferujemy wykwalifikowaną pomoc i wsparcie, jednakże nie uda się nam dużo zdziałać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Goleniowie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Szczecin.

Dlaczego warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do typowych punktów, w których pacjent może wszyć esperal. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe wsparcie. Poza samym zabiegiem wszycia esperalu Nasz Gabinet oferuje także detoks alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych placówkach przebiega od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia chorego dobierana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje solidne wsparcie podczas całego procesu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to skomplikowana choroba, która niejednokrotnie jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory powinien uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która z pewnością się opłaci!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej