1823

Wszywka alkoholowa Esperal – Grojec

Wszywka alkoholowa Esperal – Grojec

Jesteś z Grojca i szukasz chirurga, który zajmie się wszyciem esperalu?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na innych stronach. W tej sekcji skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości zabiegu w okolicy Grojca. Z pewnością chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług i doświadczonym personelu, czyż nie? idealnie się składa, bo nam także zależy na Twoim komforcie. Nie zwlekaj i jak najszybciej otrzymaj nowe szanse. Nie pozwól, żeby alkohol niszczył życie Tobie i Twoich najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Grojec – Esperal

W Grojcu Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet aktualnie nie ma stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia wszywki alkoholowej (esperal), masz taką możliwość w najbliższej dostępnej klinice pod adresem: Warszawa, ul. Franciszka Klimczaka 8 (tel.:508 555 554)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą esperalu na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Warszawie:
Esperal Warszawa

Wszywka alkoholowa – Grojec – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Grojec

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Grojcu?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Grojca zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie nawet minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa wszycie esperalu?
Sam zabieg wszywania nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od wariantu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy należy ściągnąć mechanicznie, a w przypadku opcji Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Grojcu i okolicy jest kilku chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Grojcu?
Wszystko zależy od poziomu zaawansowania alkoholizmu i woli pacjenta. Oferujemy wykwalifikowaną pomoc oraz wsparcie, ale nie uda się nam wiele wykonać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Grojcu znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Warszawa.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

W porównaniu do standardowych placówek, w których pacjent może wszyć wszywkę. Nasz Gabinet oferuje kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem wszycia esperalu Nasz Gabinet oferuje także detox alkoholowy i psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych placówkach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia chorego dobierana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i otrzymuje solidne wsparcie podczas całego okresu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to niełatwa choroba, która zazwyczaj jest leczona z kilku stron. Chory musi uzbroić się w cierpliwość, która z pewnością zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej