1811

Wszywka alkoholowa Esperal – Gryfino

Wszywka alkoholowa Esperal – Gryfino

Jesteś z Gryfina i szukasz kliniki, która wszyje esperal?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na dedykowanych podstronach. Tutaj skupimy się przede wszystkim na kosztach i możliwości zabiegu w najbliższej okolicy Gryfina. Na pewno zależy Ci na najwyższej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, prawda? Świetnie się składa, gdyż nam także zależy na Twoim zadowoleniu. Nie zwlekaj i czym prędzej otrzymaj nowe szanse. Nie pozwól, by alkohol niszczył życie Twoje i Twoim najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Gryfino – Esperal

W Gryfinie Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet nie ma stacjonarnego gabinetu, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia esperalu, możesz to zrobić w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Szczecin, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 16/2 (tel.:508 555 554)
Uzyskaj więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Szczecinie:
Esperal Szczecin

Wszywka alkoholowa – Gryfino – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Gryfino

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Gryfinie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Gryfina zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego lekarza mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Niestety nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie nawet niewielkiej ilości alkoholu będzie (przez czas działania wszywki) powodować awersję do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym sposobem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa wszycie esperalu?
Sam zabieg wszycia nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od wariantu. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba ściągnąć mechanicznie, a w przypadku pakietu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Gryfinie i okolicy jest kilku lekarzy wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może zostać w ośrodku Nasz Gabinet w Gryfinie?
Terapia zależy od stopnia zaawansowania choroby alkoholowej i woli pacjenta. Proponujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, lecz nie uda się nam dużo wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Gryfinie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Szczecin.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do typowych punktów, w których pacjent może wszyć esperal. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe wsparcie. Oprócz samego zabiegu założenia wszywki alkoholowej Nasz Gabinet wykonuje także detox alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach przebiega od A do Z. W zależności od stanu zdrowia pacjenta przygotowywana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie i otrzymuje solidne wsparcie podczas całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to skomplikowana choroba, która niejednokrotnie jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory musi uzbroić się w cierpliwość, która na pewno się opłaci!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej