1827

Wszywka alkoholowa Esperal – Inowrocław

Wszywka alkoholowa Esperal – Inowrocław

Jesteś z Inowrocławia i szukasz kliniki, która zajmie się wszyciem esperalu?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na dedykowanych stronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości zabiegu w najbliższej okolicy Inowrocławia. Na pewno zależy Ci na najlepszej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, prawda? idealnie się składa, ponieważ nam też zależy na Twoim sukcesie. Nie zwlekaj i jak najszybciej zyskaj nowe szanse. Nie pozwól, żeby alkohol niszczył życie Twoje i Twoich najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Inowrocław – Esperal

W Inowrocławiu Sieć Przychodni Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet nie ma stacjonarnego gabinetu, jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej usługi wszycia wszywki alkoholowej, masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Bydgoszcz, ul. Jana Karola Chodkiewicza 14/12 (tel.:508 555 554)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą wszywki na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Bydgoszczy:
Esperal Bydgoszcz

Wszywka alkoholowa – Inowrocław – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Inowrocław

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Inowrocławiu?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Inowrocławia zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożycie nawet niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować awersję do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa wszycie wszywki alkoholowej?
Sam etap wszywania nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a dobór szwów jest zależny od opcji. W pakiecie podstawowym i VIP szwy trzeba ściągnąć ręcznie, a w przypadku wariantu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Inowrocławiu i okolicy jest kilku chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Inowrocławiu?
Wszystko zależy od stopnia zaawansowania alkoholizmu i woli pacjenta. Proponujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, jednakże nie uda się nam dużo wykonać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Inowrocławiu znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Bydgoszcz.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

W porównaniu do typowych punktów, w których pacjent może wszyć esperal. Nasz Gabinet oferuje kompleksowe wsparcie. Poza samym zabiegiem wszycia esperalu Nasz Gabinet wykonuje także detox alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych placówkach odbywa się od A do Z. W zależności od stanu zdrowia pacjenta przygotowywana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i otrzymuje solidne wsparcie w czasie całego procesu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to trudna choroba, która często jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory musi uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno się opłaci!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej