1776

Wszywka alkoholowa Esperal – Janikowo

Wszywka alkoholowa Esperal – Janikowo

Jesteś z Janikowa i poszukujesz kliniki, która zajmie się wszyciem esperalu?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na dedykowanych podstronach. W tej sekcji skupimy się przede wszystkim na kosztach i możliwości zabiegu w najbliższej okolicy Janikowa. Z pewnością zależy Ci na najwyższej jakości usług i doświadczonym personelu, czyż nie? super się składa, gdyż nam także zależy na Twoim komforcie. Nie zwlekaj i jak najszybciej otrzymaj nowe życie. Nie pozwól, żeby alkohol niszczył życie Tobie i Twoich najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Janikowo – Esperal

W Janikowie Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet na ten moment nie posiada stacjonarnego gabinetu, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia esperalu, masz taką możliwość w najbliższej dostępnej klinice pod adresem: Olsztyn, ul. Mikołaja Kopernika 44 (tel.:508 555 554)
Więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Olsztynie:
Esperal Olsztyn

Wszywka alkoholowa – Janikowo – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Janikowo

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Janikowie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Janikowa zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożycie nawet minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa implantacja esperalu?
Sam etap wszycia nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a dobór szwów jest zależny od pakietu. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba ściągnąć ręcznie, a w przypadku opcji Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Janikowie i okolicy znajdziesz chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Janikowie?
Długość terapii zależy od stopnia zaawansowania alkoholizmu i woli pacjenta. Proponujemy profesjonalną pomoc oraz wsparcie, jednakże nie uda się nam wiele wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Janikowie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Olsztyn.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

W przeciwieństwie do typowych gabinetów, gdzie pacjent może wszyć wszywkę. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe wsparcie. Oprócz samego zabiegu wszycia esperalu Nasz Gabinet oferuje też detox alkoholowy i psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych placówkach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie w czasie całego procesu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to skomplikowana choroba, która niejednokrotnie jest leczona z kilku stron. Pacjent powinien uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej