387

Wszywka alkoholowa (Esperal) Jarocin

Wszywka alkoholowa (Esperal) Jarocin

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Podczas leczenia alkoholizmu kluczem do wyjścia z nałogu jest odpowiednie podejście i pokłady niewyczerpanej motywacji. Motywacja może osłabnąć z wielu powodów. Jako dodatkową formę zabezpieczenia wykorzystuje się esperal. Esperal jest wykorzystywany w farmakologicznej terapii awersyjnej. Awersja do alkoholu bierze się z wiedzy w jaki sposób ********** działa w połączeniu z alkoholem. Wszywki alkoholowe są swoistym rodzajem ochronnego parasola psychologicznego.

Jarocin to miasto kojarzone z jednym z największych festiwali muzycznych w Polsce. Wydarzenie to ściąga młodych ludzi z całego kraju. Zabawie nie ma końca przy rockowych koncertach, którym często towarzyszy alkohol. Co jeśli sporadyczne sięgnięcie po alkohol przerodzi się w poważny problem?

Poniżej przedstawiamy listę ośrodków, które oferują zabiegi implantacji esperalu w formie wszywki alkoholowej na terenie Jarocina i jego okolic:

Kliniki leczenia 24h:

Zabieg zaszycia Esperalu – Jarocin

Ośrodek w którym o zdrowie pacjentów dbają wyszkoleni lekarze z dużym doświadczeniem. Dzięki profesjonalnemu personelowi zabieg implantacji esperalu (**********) jest całkowicie bezpieczny. Wychodząc na przeciw potrzebom pacjentów, klinika dokonuje detoksu alkoholowego. Terapia pomaga przywrócić trzeźwość po długotrwałych ciągach alkoholowych.

tel. 508 555 554

[email protected]

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej