1602

Wszywka alkoholowa Esperal – Jelcz-Laskowice

Wszywka alkoholowa Esperal – Jelcz-Laskowice

Jesteś z Jelcza-Laskowic i szukasz kliniki, która wszyje esperal?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na dedykowanych podstronach. Tutaj skupimy się przede wszystkim na kosztach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Jelcza-Laskowic. Z pewnością zależy Ci na najlepszej jakości usług oraz doświadczonym personelu, czyż nie? Świetnie się złożyło, bo nam także zależy na Twoim zadowoleniu. Nie czekaj i czym prędzej zyskaj nowe życie. Nie pozwól, aby alkohol niszczył życie Twoje i Twoim bliskim.

Wszywka alkoholowa Jelcz-Laskowice – Esperal

W Jelczu-Laskowicach Sieć Klinik Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet na ten moment nie ma stacjonarnego gabinetu, jeśli chcesz skorzystać z naszych usług leczenia alkoholizmu, możesz to zrobić w najbliższej dostępnej lokalizacji pod adresem: Wrocław, ul. Dworcowa 11b (tel.:+48 519 775 225)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki we Wrocławiu:
Esperal Wrocław

Wszywka alkoholowa – Jelcz-Laskowice – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Jelcz-Laskowice

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Jelczu-Laskowicach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Jelcza-Laskowic zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego lekarza mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożycie chociażby minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym sposobem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja esperalu?
Sam zabieg wszycia nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a dobór szwów zależy od wariantu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy trzeba ściągnąć mechanicznie, a w przypadku wariantu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Jelczu-Laskowicach i okolicy jest kilku lekarzy świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może leczyć się w ośrodku Nasz Gabinet w Jelczu-Laskowicach?
Wszystko zależy od poziomu zaawansowania choroby alkoholowej oraz woli pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, ale nie uda się nam dużo zdziałać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Jelczu-Laskowicach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Wrocław.

Dlaczego warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do standardowych punktów, gdzie pacjent może założyć wszywkę. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu oferuje kompleksowe wsparcie. Oprócz samego zabiegu założenia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu wykonuje też detox alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych placówkach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia chorego przygotowywana jest celowana terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie podczas całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to skomplikowana choroba, która niejednokrotnie jest leczona na wielu płaszczyznach. Pacjent musi uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Jelcz-Laskowice? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej