1602

Wszywka alkoholowa Esperal – Jelcz-Laskowice

Wszywka alkoholowa Esperal – Jelcz-Laskowice

Jesteś z Jelcza-Laskowic i szukasz kliniki, która wszyje esperal?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na innych stronach. W tej sekcji skupimy się wyłącznie na cenach i możliwości zabiegu w najbliższej okolicy Jelcza-Laskowic. Na pewno zależy Ci na najwyższej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, prawda? super się składa, ponieważ nam też zależy na Twoim komforcie. Nie zwlekaj i jak najszybciej otrzymaj nowe szanse. Nie pozwól, aby alkohol niszczył życie Twoje i Twoich bliskim.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Jelcz-Laskowice – Esperal

W Jelczu-Laskowicach Sieć Przychodni Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet aktualnie nie ma stacjonarnego gabinetu, jeśli chcesz skorzystać z naszych kompleksowych usług leczenia alkoholizmu, masz taką możliwość w najbliższej dostępnej lokalizacji: Wrocław, ul. Dworcowa 11b (tel.:508 555 554)
Więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej przychodni we Wrocławiu:
Esperal Wrocław

Wszywka alkoholowa – Jelcz-Laskowice – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Jelcz-Laskowice

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Jelczu-Laskowicach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Jelcza-Laskowic zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Niestety nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie nawet niewielkiej ilości alkoholu będzie (przez czas działania wszywki) powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja esperalu?
Sam etap wszycia nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od pakietu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć mechanicznie, a w przypadku pakietu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Jelczu-Laskowicach i okolicy znajdziesz chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Jelczu-Laskowicach?
Długość terapii zależy od poziomu zaawansowania choroby i woli pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, ale nie uda się nam wiele zdziałać bez chęci pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Jelczu-Laskowicach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Wrocław.

Dlaczego warto nam zaufać?

W porównaniu do standardowych gabinetów, gdzie pacjent może wszyć esperal. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem założenia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu wykonuje również detoks alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych placówkach przebiega od A do Z. W zależności od stanu zdrowia chorego przygotowywana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie i otrzymuje solidne wsparcie podczas całego procesu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to skomplikowana choroba, która często jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory powinien uzbroić się w cierpliwość, która z pewnością się opłaci!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej