379

Wszywka alkoholowa (Esperal) Jelenia Góra

Wszywka alkoholowa (Esperal) Jelenia Góra

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Problem choroby alkoholowej często jest bagatelizowany. Alkoholizm jednak to poważna choroba charakteryzująca się wieloma etapami rozwoju. Przerwanie uzależnienia nie jest jednak łatwe. Często „silna wolna” okazuje się nie wystarczająca. Warto rozpocząć wtedy terapię z wykorzystaniem **********. Terapia polega na implantacji esperalu – potocznie wszywki alkoholowej. Jej założeniem jest wzbudzenie awersji do alkoholu w osobie uzależnionej. Esperal powoduje nie przyjemne dolegliwości po spożyciu alkoholu, która mają działać zniechęcająco,

Jelenia Góra to miasto otoczone górami. Na zachodzie miasto otaczają Góry Izerskie,  od północy Góry Kaczawskie. Od wschodniej strony miasta widać Rudawy Janowickie a od południa piękne Karkonosze. Jelenia Góra pod względem liczy mieszkańców, plasuje się na czwartym miejscu w województwie dolnośląskim.

U dołu strony prezentujemy ośródki w których można zasięgnąć porady w sprawie leczenie alkoholizmu i zaaplikować wszywkę alkoholową na terenie Jeleniej Góry i jej okolicach.

Zaszycie alkoholowe –  Jelenia Góra

Klinika stawia na sprawdzone metody leczenia alkoholizmu. W ofercie kliniki implantacja esperalu na bazie ********** przez uznanych lekarzy, a także kuracja alkoholoodtrucia przerywająca ciągi alkoholowe i ułatwiająca powrót do stanu trzeźwości.

tel. 508 555 554

[email protected]


Zobacz nasz największy oddział na Dolnym Śląsku: leczenie esperalu we Wrocławiu

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej