389

Wszywka alkoholowa (Esperal) Kalwaria Zebrzydowska

Wszywka alkoholowa (Esperal) Kalwaria Zebrzydowska

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Nie leczony alkoholizm prowadzi do poważnych patologii organizmu. Wśród nich można wymienić uszkodzenia układu nerwowego, układu krążenia a także układu pokarmowego.
Leczenie alkoholizmu wiąże się z wieloma trudnościami. Jedną z nich jest niepohamowana potrzeba – wręcz głód spożycia alkoholu. By się ustrzec przed przerwaniem abstynencji zalecane jest skorzystanie z terapii esperalem. Esperal w formie wszywki alkoholowej zostaje zaaplikowany pod skórę osoby uzależnionej. Wszywka alkoholowa to strażnik trzeźwości.

Wszywamy esperal w Krakowie – zobacz

Kalwaria Zebrzydowska jest istotnym punktem pielgrzymek. Wierni z całego kraju udają się do  sanktuarium pasyjno-maryjnego oo. bernardynów. Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej zostało w 1999 r. wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Stanowi jedyny taki obiekt w Europie a także na świecie. Podczas wędrówki duchowej po Kalwarii Zebrzydowskiej warto zastanowić się nad swoim życiem i prosić Boga o siłę w walce z nałogiem.

Szukasz kliniki w swojej okolicy? – zobacz: Gdzie wszyje esperal w Małopolsce?

Wszystkie osoby szukające nawrócenie i pomocy w wyjściu z choroby alkoholowej mogą jej szukać na terenie Kalwarii Zebrzydowskiej i w jej okolicach w wskazanych poniżej placówkach:

Zabieg wszycia lekarstwa Disulfiram – Kalwaria Zebrzydowska

Klinika ukierunkowana jest na potrzeby pacjenta. Wysoko wykwalifikowany zespół profesjonalnie zajmuje się chorym, oferując takie zabiegi jak implantacja wszywki alkoholowej  postaci esperalu z zawartością ********** czy odtrucie alkoholowe. Wysoka jakość świadczonych usług rzutuje na ich skuteczność.

tel. 508 555 554

[email protected]

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej