1274

Wszywka alkoholowa Esperal – Kęty

Wszywka alkoholowa Esperal – Kęty

Jesteś z Kęt i szukasz chirurga, który wszyje esperal?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na innych podstronach. W tej sekcji skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości zabiegu w najbliższej okolicy Kęt. Z pewnością zależy Ci na najwyższej jakości usług oraz doświadczonym personelu, prawda? Świetnie się złożyło, bo nam także zależy na Twoim zadowoleniu. Nie czekaj i czym prędzej otrzymaj nowe życie. Nie pozwól, aby alkohol niszczył życie Twoje i Twoim bliskim.

Wszywka alkoholowa Kęty – Esperal

W Kętach Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet nie ma stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia esperalu, możesz to zrobić w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Katowice, ul. Józefowska 76 (tel.:+48 519 775 225)
Więcej informacji na temat implementacji wszywki alkoholowej na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Katowicach:
Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa – Kęty – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Kęty

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Kętach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Kęt zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie nawet minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa wszycie esperalu?
Sam etap wszycia nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a rodzaj szwów zależy od opcji. W wariancie podstawowym i VIP szwy należy zdjąć mechanicznie, a w przypadku opcji Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Kętach i okolicy jest kilku chirurgów wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Kętach?
Długość terapii zależy od poziomu zaawansowania alkoholizmu oraz woli pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, ale nie uda się nam dużo zdziałać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Kętach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Katowice.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W przeciwieństwie do typowych gabinetów, gdzie pacjent może wszyć esperal. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe wsparcie. Poza samym zabiegiem założenia wszywki alkoholowej Nasz Gabinet oferuje również detoks alkoholowy i psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych gabinetach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i otrzymuje solidne wsparcie w czasie całego okresu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to trudna choroba, która niejednokrotnie jest leczona z kilku stron. Pacjent musi uzbroić się w cierpliwość, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Kęty? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej