1274

Wszywka alkoholowa Esperal – Kęty

Wszywka alkoholowa Esperal – Kęty

Jesteś z Kęt i szukasz kliniki, która zajmie się wszyciem esperalu?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na pozostałych podstronach. W tej sekcji skupimy się przede wszystkim na cenach i możliwości zabiegu w najbliższej okolicy Kęt. Na pewno zależy Ci na najwyższej jakości usług oraz doświadczonym personelu, prawda? Świetnie się składa, ponieważ nam też zależy na Twoim sukcesie. Nie zwlekaj i jak najszybciej zyskaj nowe życie. Nie pozwól, by alkohol niszczył życie Tobie i Twoim bliskim.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Kęty – Esperal

W Kętach Sieć Przychodni Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet nie posiada stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszych usług leczenia alkoholizmu, masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Katowice, ul. Józefowska 76 (tel.:508 555 554)
Uzyskaj więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Katowicach:
Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa – Kęty – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Kęty

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Kętach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Kęt zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożycie chociażby niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa implantacja wszywki alkoholowej?
Sam etap wszywania nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a dobór szwów zależy od wariantu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć mechanicznie, a w przypadku pakietu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Kętach i okolicy jest kilku chirurgów wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może zostać w ośrodku Nasz Gabinet w Kętach?
Długość terapii zależy od stopnia zaawansowania alkoholizmu oraz woli pacjenta. Proponujemy wykwalifikowaną pomoc oraz wsparcie, jednakże nie uda się nam wiele zdziałać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Kętach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Katowice.

Dlaczego warto nam zaufać?

W porównaniu do typowych gabinetów, gdzie można wszyć wszywkę. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem wszycia wszywki alkoholowej ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu wykonuje też detox alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach odbywa się od A do Z. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie i otrzymuje solidne wsparcie podczas całego okresu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to trudna choroba, która niejednokrotnie jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory musi uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która z pewnością się opłaci!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej