1265

Wszywka alkoholowa Esperal – Knurów

Wszywka alkoholowa Esperal – Knurów

Jesteś z Knurowa i szukasz kliniki, która zajmie się wszyciem esperalu?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na dedykowanych stronach. Tutaj skupimy się przede wszystkim na cenach i możliwości zabiegu w okolicy Knurowa. Z pewnością zależy Ci na najlepszej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, prawda? super się złożyło, gdyż nam też zależy na Twoim sukcesie. Nie czekaj i jak najszybciej otrzymaj nowe szanse. Nie pozwól, aby alkohol niszczył życie Twoje i Twoim bliskim.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Knurów – Esperal

W Knurowie Sieć Klinik Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet nie posiada stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia esperalu, masz taką możliwość w najbliższej dostępnej lokalizacji: Katowice, ul. Józefowska 76 (tel.:508 555 554)
Uzyskaj więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą wszywki alkoholowej na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Katowicach:
Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa – Knurów – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Knurów

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Knurowie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Knurowa zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie nawet niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie powodować awersję do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja esperalu?
Sam zabieg wszywania nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a rodzaj szwów zależy od wariantu. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć ręcznie, a w przypadku pakietu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Knurowie i okolicy jest kilku chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może leczyć się w ośrodku Nasz Gabinet w Knurowie?
Wszystko zależy od poziomu zaawansowania alkoholizmu oraz woli pacjenta. Proponujemy profesjonalną pomoc oraz wsparcie, ale nie uda się nam dużo wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Knurowie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Katowice.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

W przeciwieństwie do typowych placówek, w których można wszyć wszywkę. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe usługi. Oprócz samego zabiegu założenia wszywki alkoholowej Nasz Gabinet wykonuje także detox alkoholowy i psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych gabinetach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie i otrzymuje niezbędne wsparcie w czasie całego procesu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to skomplikowana choroba, która niejednokrotnie jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory musi uzbroić się w cierpliwość, która z pewnością się opłaci!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej