1654

Wszywka alkoholowa Esperal – Koluszki

Wszywka alkoholowa Esperal – Koluszki

Jesteś z Koluszek i szukasz chirurga, który zajmie się wszyciem esperalu?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na innych stronach. W tej sekcji skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości przeprowadzenia w najbliższej okolicy Koluszek. Z pewnością zależy Ci na najlepszej jakości usług oraz doświadczonym personelu, prawda? super się złożyło, ponieważ nam też zależy na Twoim komforcie. Nie czekaj i czym prędzej otrzymaj nowe szanse. Nie pozwól, żeby alkohol wyniszczał życie Twoje i Twoich najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Koluszki – Esperal

W Koluszkach Sieć Przychodni Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet na ten moment nie ma stacjonarnego gabinetu, jeśli chcesz skorzystać z naszych kompleksowych usług leczenia alkoholizmu, masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie: Łódź, ul. Stefana Rogozińskiego 23 (tel.:508 555 554)
Uzyskaj więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą wszywki alkoholowej na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Łodzi:
Esperal Łódź

Wszywka alkoholowa – Koluszki – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Koluszki

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Koluszkach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Koluszek zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie nawet niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym sposobem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa implantacja esperalu?
Sam proces wszywania nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od wariantu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy należy zdjąć ręcznie, a w przypadku pakietu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Koluszkach i okolicy jest kilku chirurgów wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Koluszkach?
Terapia zależy od stopnia zaawansowania alkoholizmu oraz woli pacjenta. Proponujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, lecz nie uda się nam wiele wykonać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Koluszkach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Łódź.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do standardowych placówek, gdzie można założyć wszywkę. Nasz Gabinet oferuje kompleksowe usługi. Oprócz samego zabiegu wszycia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu oferuje również detoks alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych placówkach przebiega od A do Z. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje solidne wsparcie w czasie całego procesu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to trudna choroba, która zazwyczaj jest leczona na wielu płaszczyznach. Pacjent powinien uzbroić się w cierpliwość, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej