1617

Wszywka alkoholowa Esperal – Końskie

Wszywka alkoholowa Esperal – Końskie

Jesteś z Końskiego i szukasz chirurga, który zajmie się wszyciem esperalu?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na dedykowanych podstronach. Tutaj skupimy się przede wszystkim na cenach i możliwości zabiegu w najbliższej okolicy Końskiego. Z pewnością zależy Ci na najwyższej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, czyż nie? idealnie się złożyło, bo nam też zależy na Twoim zadowoleniu. Nie czekaj i czym prędzej otrzymaj nowe życie. Nie pozwól, by alkohol wyniszczał życie Twoje i Twoich najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Końskie – Esperal

W Końskim Sieć Klinik Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet aktualnie nie posiada stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia esperalu, masz taką możliwość w najbliższej dostępnej lokalizacji pod adresem: Kielce, ul. Wspólna 1/lok. U6 (tel.:+48 508 555 554)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą esperalu na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Kielcach:
Esperal Kielce

Wszywka alkoholowa – Końskie – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Końskie

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Końskim?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Końskiego zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego chirurga mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożycie chociażby niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa wszycie wszywki alkoholowej?
Sam etap wszycia nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a dobór szwów jest zależny od pakietu. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba ściągnąć ręcznie, a w przypadku pakietu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Końskim i okolicy znajdziesz chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może zostać w ośrodku Nasz Gabinet w Końskim?
Terapia zależy od stopnia zaawansowania choroby oraz motywacji pacjenta. Proponujemy wykwalifikowaną pomoc oraz wsparcie, jednakże nie uda się nam wiele zdziałać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Końskim znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Kielce.

Dlaczego warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do standardowych placówek, gdzie można wszyć esperal. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe usługi. Oprócz samego zabiegu wszycia wszywki alkoholowej Nasz Gabinet wykonuje także detoks alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych placówkach przebiega od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest celowana terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie oraz otrzymuje solidne wsparcie podczas całego procesu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to skomplikowana choroba, która zazwyczaj jest leczona z kilku stron. Chory musi uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno się opłaci!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej