1836

Wszywka alkoholowa Esperal – Koronowo

Wszywka alkoholowa Esperal – Koronowo

Jesteś z Koronowa i poszukujesz chirurga, który wszyje esperal?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na innych stronach. W tej sekcji skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości przeprowadzenia w najbliższej okolicy Koronowa. Z pewnością chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług i wykwalifikowanym personelu, czyż nie? idealnie się składa, ponieważ nam także zależy na Twoim zadowoleniu. Nie zwlekaj i jak najszybciej otrzymaj nowe szanse. Nie pozwól, aby alkohol niszczył życie Tobie i Twoim najbliższym.

Wszywka alkoholowa Koronowo – Esperal

W Koronowie Sieć Przychodni Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet na ten moment nie ma stacjonarnego gabinetu, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia wszywki alkoholowej (esperal), możesz to zrobić w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Bydgoszcz, ul. Jana Karola Chodkiewicza 14/12 (tel.:+48 519 775 225)
Uzyskaj więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Bydgoszczy:
Esperal Bydgoszcz

Wszywka alkoholowa – Koronowo – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Koronowo

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Koronowie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Koronowa zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie nawet minimalnej ilości alkoholu będzie powodować awersję do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym sposobem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja wszywki alkoholowej?
Sam etap wszycia nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a rodzaj szwów zależy od opcji. W pakiecie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć ręcznie, a w przypadku pakietu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Koronowie i okolicy jest kilku chirurgów wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Koronowie?
Długość terapii zależy od poziomu zaawansowania alkoholizmu oraz motywacji pacjenta. Proponujemy wykwalifikowaną pomoc i wsparcie, lecz nie uda się nam wiele wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Koronowie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Bydgoszcz.

Dlaczego warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do standardowych gabinetów, gdzie można założyć wszywkę. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu ma w ofercie kompleksowe usługi. Oprócz samego zabiegu założenia wszywki alkoholowej Nasz Gabinet wykonuje także detoks alkoholowy i psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych gabinetach przebiega od A do Z. W zależności od stanu zdrowia chorego dobierana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i otrzymuje solidne wsparcie podczas całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to trudna choroba, która często jest leczona z kilku stron. Chory musi uzbroić się w cierpliwość, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Koronowo? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej