1777

Wszywka alkoholowa Esperal – Kościany

Wszywka alkoholowa Esperal – Kościany

Jesteś z Kościan i szukasz chirurga, który zajmie się wszyciem esperalu?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na innych podstronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości zabiegu w najbliższej okolicy Kościan. Z pewnością chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług oraz doświadczonym personelu, czyż nie? idealnie się złożyło, bo nam także zależy na Twoim komforcie. Nie zwlekaj i czym prędzej otrzymaj nowe szanse. Nie pozwól, by alkohol niszczył życie Twoje i Twoich bliskim.

Wszywka alkoholowa Kościany – Esperal

W Kościanach Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet nie ma stacjonarnego gabinetu, zapraszamy do skorzystania z naszych usług leczenia alkoholizmu, masz taką możliwość w najbliższej dostępnej lokalizacji pod adresem: Poznań, ul. Górki 17a (tel.:+48 519 775 225)
Uzyskaj więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą esperalu na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Poznaniu:
Esperal Poznań

Wszywka alkoholowa – Kościany – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Kościany

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Kościanach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Kościan zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożycie chociażby niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym sposobem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa wszycie esperalu?
Sam zabieg wszycia nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od opcji. W pakiecie podstawowym i VIP szwy trzeba ściągnąć ręcznie, a w przypadku wariantu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Kościanach i okolicy jest kilku chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może zostać w ośrodku Nasz Gabinet w Kościanach?
Długość terapii zależy od stopnia zaawansowania alkoholizmu oraz motywacji pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, jednakże nie uda się nam wiele zdziałać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Kościanach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Poznań.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W porównaniu do standardowych placówek, gdzie pacjent może założyć esperal. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe usługi. Oprócz samego zabiegu założenia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu oferuje również detox alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia chorego przygotowywana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje solidne wsparcie w czasie całego okresu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to trudna choroba, która niejednokrotnie jest leczona z kilku stron. Chory powinien uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która z pewnością się opłaci!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj specjalistom, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Kościany? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej