1777

Wszywka alkoholowa Esperal – Kościany

Wszywka alkoholowa Esperal – Kościany

Jesteś z Kościan i poszukujesz chirurga, który wszyje esperal?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na innych podstronach. Tutaj skupimy się przede wszystkim na kosztach i możliwości zabiegu w najbliższej okolicy Kościan. Z pewnością chcesz skorzystać z najwyższej jakości usług i wykwalifikowanym personelu, czyż nie? super się składa, ponieważ nam także zależy na Twoim komforcie. Nie zwlekaj i czym prędzej zyskaj nowe szanse. Nie pozwól, żeby alkohol niszczył życie Twoje i Twoich bliskim.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Kościany – Esperal

W Kościanach Sieć Przychodni Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet nie posiada stacjonarnej siedziby, jeśli chcesz skorzystać z naszych usług leczenia alkoholizmu, masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie: Poznań, ul. Górki 17a (tel.:508 555 554)
Więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Poznaniu:
Esperal Poznań

Wszywka alkoholowa – Kościany – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Kościany

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Kościanach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Kościan zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie nawet minimalnej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym sposobem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa wszycie wszywki alkoholowej?
Sam zabieg wszywania nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od wariantu. W wariancie podstawowym i VIP szwy należy zdjąć ręcznie, a w przypadku wariantu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Kościanach i okolicy jest kilku lekarzy wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Kościanach?
Terapia zależy od stopnia zaawansowania choroby alkoholowej oraz woli pacjenta. Proponujemy wykwalifikowaną pomoc i wsparcie, ale nie uda się nam dużo wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Kościanach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Poznań.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

W porównaniu do typowych punktów, w których można wszyć wszywkę. Nasz Gabinet oferuje kompleksowe wsparcie. Poza samym zabiegiem założenia esperalu Nasz Gabinet oferuje również detoks alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach przebiega od A do Z. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie w czasie całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to trudna choroba, która często jest leczona na wielu płaszczyznach. Pacjent musi uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która z pewnością zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej