1632

Wszywka alkoholowa Esperal – Kraśnik

Wszywka alkoholowa Esperal – Kraśnik

Jesteś z Kraśnika i poszukujesz chirurga, który wszyje esperal?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na innych podstronach. W tej sekcji skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Kraśnika. Z pewnością zależy Ci na najlepszej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, prawda? idealnie się składa, bo nam także zależy na Twoim sukcesie. Nie zwlekaj i jak najszybciej otrzymaj nowe życie. Nie pozwól, by alkohol wyniszczał życie Tobie i Twoich najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Kraśnik – Esperal

W Kraśniku Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet aktualnie nie ma stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia wszywki alkoholowej, masz taką możliwość w najbliższej dostępnej lokalizacji pod adresem: Lublin, ul. Lipowa 17/lok.54 (tel.:508 555 554)
Uzyskaj więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Lublinie:
Esperal Lublin

Wszywka alkoholowa – Kraśnik – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Kraśnik

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Kraśniku?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Kraśnika zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego chirurga mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie nawet minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa implantacja esperalu?
Sam proces wszycia nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a rodzaj szwów zależy od opcji. W wariancie podstawowym i VIP szwy należy zdjąć mechanicznie, a w przypadku wariantu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Kraśniku i okolicy jest kilku lekarzy świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Kraśniku?
Terapia zależy od poziomu zaawansowania alkoholizmu oraz woli pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc oraz wsparcie, lecz nie uda się nam wiele wykonać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Kraśniku znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Lublin.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W porównaniu do standardowych placówek, w których można wszyć wszywkę. Nasz Gabinet oferuje kompleksowe usługi. Oprócz samego zabiegu założenia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu wykonuje również detoks alkoholowy i psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych placówkach przebiega od A do Z. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie i otrzymuje niezbędne wsparcie podczas całego procesu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to niełatwa choroba, która często jest leczona na wielu płaszczyznach. Pacjent musi uzbroić się w cierpliwość, która na pewno się opłaci!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej