416

Wszywka alkoholowa (Esperal) Kutno

Wszywka alkoholowa (Esperal) Kutno

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Popularnie zwane wszywki alkoholowe, to zaaplikowany podczas zabiegu chirurgicznego lek esperal. Zabieg implantacji esperalu z ********** jest bezbolesny dzięki zastosowaniu miejscowego znieczulenia. Wszywka alkoholowa działa około 12 miesięcy od jej wszczepienia. Istotą wszywki jest stworzenie psychicznej blokady zniechęcającej do alkoholu.

Kutno leży nad rzeką Ochnią w centralnej Polsce. Kutno powstało na przełomie XIII i XIV wieku. Legenda o powstaniu miasta Kutno mówi, że zostało ono założone przez hrabiego Piotra z Kutnej Hory, który wraz z bratem biskupa Wojciecha w  997 uciekł z Czech do Polski. Z sentymentu do rodzinnych stron, hrabia założył w Polsce miasto Kutno.

Przedstawiamy placówki leczenia alkoholizmu na terenie miasta Kutno i okolic, które wykonują wszczepienie wszywki z esperalu:

Zabieg zaszycia Esperalu – Kutno

Przychodnia, której celem jest niesienie pomocy osobom uzależnionym od alkoholu. Lekarze pracujący w klinice Nasz Gabinet Kutno to ludzie oddani swojej pracy z sercem na dłoni. Zdrowie i samopoczucie pacjenta jest dla nich najważniejsze. Klinika specjalizuje się w wykonywaniu zabiegu implantacji esperalu w formie wszywki alkoholowej oraz w procesie odtrucia alkoholowego. Detoks jest wskazany w wyciąganiu chorego z długotrwałego ciągu alkoholowego lub uciążliwego kaca.

tel. 508 555 554

[email protected]

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej