1653

Wszywka alkoholowa Esperal – Łęczyca

Wszywka alkoholowa Esperal – Łęczyca

Jesteś z Łęczycy i poszukujesz kliniki, która wszyje esperal?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na dedykowanych podstronach. Tutaj skupimy się przede wszystkim na cenach i możliwości zabiegu w okolicy Łęczycy. Na pewno zależy Ci na najwyższej jakości usług i wykwalifikowanym personelu, prawda? super się złożyło, ponieważ nam też zależy na Twoim komforcie. Nie czekaj i jak najszybciej otrzymaj nowe szanse. Nie pozwól, by alkohol wyniszczał życie Twoje i Twoim bliskim.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Łęczyca – Esperal

W Łęczycy Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet na ten moment nie ma stacjonarnego gabinetu, zapraszamy do skorzystania z naszych usług leczenia alkoholizmu, masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Łódź, ul. Stefana Rogozińskiego 23 (tel.:508 555 554)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą wszywki alkoholowej na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Łodzi:
Esperal Łódź

Wszywka alkoholowa – Łęczyca – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Łęczyca

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Łęczycy?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Łęczycy zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożycie nawet minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa implantacja esperalu?
Sam proces wszywania nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a rodzaj szwów zależy od opcji. W pakiecie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć ręcznie, a w przypadku wariantu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Łęczycy i okolicy jest kilku chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może leczyć się w ośrodku Nasz Gabinet w Łęczycy?
Wszystko zależy od poziomu zaawansowania choroby oraz motywacji pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc oraz wsparcie, jednakże nie uda się nam dużo zdziałać bez chęci pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Łęczycy znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Łódź.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

W porównaniu do standardowych gabinetów, w których można wszyć wszywkę. Nasz Gabinet oferuje kompleksowe wsparcie. Poza samym zabiegiem wszycia esperalu Nasz Gabinet wykonuje również detox alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach przebiega od A do Z. W zależności od stanu zdrowia chorego przygotowywana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie w czasie całego procesu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to niełatwa choroba, która zazwyczaj jest leczona na wielu płaszczyznach. Pacjent musi uzbroić się w cierpliwość, która z pewnością zaoowocuje!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej