1276

Wszywka alkoholowa Esperal – Lędziny

Wszywka alkoholowa Esperal – Lędziny

Jesteś z Lędzin i szukasz kliniki, która zajmie się wszyciem esperalu?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na pozostałych stronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na cenach i możliwości przeprowadzenia w najbliższej okolicy Lędzin. Na pewno zależy Ci na najlepszej jakości usług oraz doświadczonym personelu, prawda? Świetnie się złożyło, bo nam też zależy na Twoim sukcesie. Nie czekaj i czym prędzej otrzymaj nowe życie. Nie pozwól, aby alkohol wyniszczał życie Twoje i Twoim bliskim.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Lędziny – Esperal

W Lędzinach Sieć Przychodni Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet na ten moment nie posiada stacjonarnego gabinetu, jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej usługi wszycia wszywki alkoholowej (esperal), masz taką możliwość w najbliższej dostępnej klinice: Katowice, ul. Józefowska 76 (tel.:+48 508 555 554)
Więcej informacji na temat implementacji wszywki na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Katowicach:
Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa – Lędziny – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Lędziny

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Lędzinach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Lędzin zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożycie chociażby niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym sposobem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa wszycie esperalu?
Sam zabieg wszycia nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a dobór szwów jest zależny od opcji. W wariancie podstawowym i VIP szwy należy zdjąć ręcznie, a w przypadku wariantu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Lędzinach i okolicy znajdziesz chirurgów wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może leczyć się w ośrodku Nasz Gabinet w Lędzinach?
Terapia zależy od stopnia zaawansowania choroby alkoholowej i motywacji pacjenta. Proponujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, jednakże nie uda się nam dużo zdziałać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Lędzinach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Katowice.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W przeciwieństwie do standardowych punktów, w których można założyć wszywkę. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu ma w ofercie kompleksowe wsparcie. Poza samym zabiegiem wszycia esperalu Nasz Gabinet oferuje także detoks alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych placówkach przebiega od A do Z. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie i otrzymuje solidne wsparcie podczas całego procesu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to trudna choroba, która niejednokrotnie jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory musi uzbroić się w cierpliwość, która z pewnością zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej